HURTOWNIA FAMEL - Grupa Instal-Konsorcjum

 

 

 

FAMEL SP. Z O.O. to hurtownia z Kluczborka, która posiada 32 lata doświadczenia w branży instancyjnej, grzewczej, wentylacyjnej i sanitarnej, zarowno jeśli chodzi o dystrybucję towarów, jak i fachowe doradztwo.

Przedsiębiorstwo powstało w 1989 roku i od samego początku istnienia aktywnie uczestniczy w rozwoju kraju poprzez proponowanie najlepszych rozwiązań i rozwój gospodarczy. W miejscu tym inwestor może zamówić towary z branży sanitarnej, wyposażenia łazienek, czy grzewczej.

Wykwalifikowani pracownicy obsługują zarówno firmy instalacyjne, jak i inwestorów indywidualnych. Istotne dla Klientów może być również to, że wykwalifikowani pracownicy hurtowni serwisują także urządzenia, które sprzedają. Dzięki temu rozwiązaniu są w stanie zapewnić kontrahentom kompleksową obsługę.

Czego spodziewać się po ofercie FAMEL SP. Z O.O. z Kluczborka

 

FAMEL SP. Z O.O. wyróżnia się na rynku konkurencyjnymi warunkami dostaw zamówionych towarów oraz wsparciem technicznym, na które może liczyć Klient. Kompetentny i wykwalifikowany zespół sprzedawców i doradców technicznych zawsze pozostaje do jego dyspozycji.

Pracownicy hurtowni dążą do osiągnięcia sukcesu na lokalnym rynku. Są gotowi zająć się każdym zadaniem, jakie wpisuje się w ich kompetencje i działalność, dzięki czemu można mieć pewność, że nie tylko towary, ale także obsługa są na najwyższym poziomie.

FAMEL SP. Z O.O. to hurtownia instalacyjna, w której można nabyć rozwiązania z zakresu techniki instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej. Należy do Grupy Instal-Konsorcjum, w której zrzeszone są najprężniej działające hurtownie instalacyjne, które zapewniają firmom wykonawczym najwyższej jakości asortyment.

Instal-Konsorcjum należy z kolei do największej na terenie Europy Grupy EDT, która zrzesza podmioty zajmujące się handlem hurtowym. W jej składzie można znaleźć czołowe hurtownie pochodzące m.in. z Niemiec, Hiszpanii, Węgier, Austrii czy Szwajcarii i oczywiście Polski.


 

   

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

 

Technika instalacyjna

Instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne, zestawy solarne

 

 


Listę oddziałów znajdziesz poniżej:

 

 

FAMEL - Centrala Kluczbork 

 

FAMEL - Oddział Brzeg 

 

FAMEL - Oddział Kępno 

 

FAMEL - Oddział Kluczbork

 

FAMEL - Oddział Lubliniec 

 

FAMEL - Oddział Namysłów 

 

FAMEL - Oddział Oleśnica

 

FAMEL - Oddział Olesno 

 

FAMEL - Oddział Opole 

 

FAMEL - Oddział Praszka 

 

FAMEL - Oddział Wieluń 

 

FAMEL - Oddział Wieruszów 

 

FAMEL - Oddział Wrocław

 

FAMEL - Oddział Wrocław

 

 

FAMEL sp. z o.o. - Centrala Kluczbork