HURTOWNIA FEMAX - Grupa Instal-Konsorcjum

 

Firma FEMAX istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat i może pochwalić się 100% polskim kapitałem. Dziś zatrudnia ponad 130 osób w 14 placówkach rozparcelowanych na trzy województwa. Centrala firmy mieści się w Gdańsku i wyposażona jest w przestronny, nowoczesny magazyn wysokiego składowania o imponującym metrażu wynoszącym 6500 m2. 

Na co dzień firma FEMAX obsługuje wielu klientów nie tylko detalicznych, ale również hurtowych, firmy instalacyjne, wykonawcze, deweloperów a także architektów i projektantów wnętrz. Dzięki temu, że każda placówka należącą do firmy FEMAX jest codziennie zaopatrywana, może szybko obsłużyć i spełnić wymagania swoich klientów. 

W ofercie firmy FEMAX znajduje się około 140 tys. pozycji sprzedażowych obejmujących asortyment łazienkowy, instalacyjny, kuchenny i grzewczy. Producenci wybierani są starannie, aby mieć pewność wysokiej jakości produktów i usług serwisowych.

Firma FEMAX należy do Grupy ABG zrzeszającej firmy zajmujące się wyposażeniem łazienkowym, instalacjami grzewczymi i sanitarnymi. Dodatkowo zarządza ona platformą B2B dla klientów handlowych, gdzie w szybki i prosty sposób można złożyć zamówienie, skontrolować je i rozliczyć.  

Przedsiębiorstwo FEMAX może pochwalić się wielokrotnymi nagrodami uzyskiwanymi na przestrzeni ponad 30 lat działalności. W ostatnim czasie firmie udało się zdobyć certyfikat “Złoty płatnik”, co wyróżnia ją na tle konkurencji pod względem rzetelności. 

 

 

 

B2B FEMAX
Zaloguj się

Dostęp do sklepu wymaga logowania adresem mail użytkownika dostępnego w podsystemie. Aby zarejestrować nowego użytkownika i dopisać go do istniejącej firmy proszę o kontakt z centralą pod numerem telefonu 58 326 29 00 bądź femax@femax.pl.

 

 

 

 

Listę oddziałów znajdziesz poniżej:    

 

FEMAX -Centrala Gdańsk

 

FEMAX - Oddział Bydgoszcz

 

FEMAX - Oddział Chojnice

 

FEMAX - Oddział Elbląg

 

FEMAX - Oddział Gdańsk

 

FEMAX - Oddział Gdynia

 

FEMAX - Oddział Kościerzyna

 

FEMAX - Oddział Kwidzyn

 

FEMAX - Oddział Mosty

 

FEMAX - Oddział Olsztyn

 

FEMAX - Oddział Stargard Gdański

 

FEMAX - Oddział Świecie

 

 

FEMAX - Centrala Gdańsk