Produkty

HURTOWNIA INSTALATOR

Firma Instalator Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1990 roku. Pierwsza siedziba Spółki mieściła się w Łomży w adaptowanej na sklep piwnicy. W 1994 roku zakupiono działkę oraz nieruchomości po byłej fabryce konserw w Łomży przy ulicy Zajazd 10 (obecnie ulica Zajazd 2), dostosowano pomieszczenia i przeniesiono tam całą działalność oraz siedzibę Spółki.

W 2000 roku spółka wykupiła także działkę w Ostrołęce. Tam na 1000m2 otworzono punkt sprzedaży detalicznej, a na 2000m2 powstało zaplecze hurtowe, które obecnie jest centralnym magazynem Spółki Instalator.

W 2007 roku w wyniku wydzielenia działalności hurtowej ze struktur spółki jawnej powstała Instalator Sp. z o.o., której właścicielami są Maria i Grzegorz Nowik.

Przedsiębiorstwo wysyła towary zamawiane przez klientów hurtowych, a dystrybucja obejmuje 300 punktów odbiorców w północno – wschodniej części Polski. Instalator posiada w swojej ofercie wyroby branży instalacyjno – sanitarnej wielu renomowanych firm. Stara się dotrzeć do każdego klienta, dlatego ceny towarów są mocno zróżnicowane. Oferta przedsiębiorstwa jest także dostosowana do klientów hurtowych.

Priorytetem firmy jest sprzedaż wyrobów o bardzo dobrej jakości oraz profesjonalna obsługa klienta, przez co pracownicy firmy są systematycznie szkoleni w tym zakresie. Dzięki temu mogą sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Rozbudowana oferta i umiarkowana polityka cenowa sprawiają, że Instalator jest jednym z większych dystrybutorów branży instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej działającym na terenie Polski północno – wchodniej.

Posiadamy w swojej ofercie handlowej trzy marki własne: QIKConcept i Viteco  . Marka QIK to kompletny system instalacyjny oparty na wysokiej jakości rurach 5-warstwowych PERT z wkładką aluminiową oraz 5-warstwowych EVOH z barierą antydyfuzyjną produkowanych w najlepszych niemieckich zakładach przemysłowych. QIK to 15 lat doświadczeń na rynku polskim. W ofercie Concept znaleźć można produkty z zakresu techniki grzewczej, przez towary instalacyjne, aż po armaturę sanitarną. Viteco to towary z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii tj. m.in. pompy ciepła, kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, kotły pelletowe, rekuperatory.

Instalator posiada w swojej ofercie wyroby wielu znanych i renomowanych firm oferujących wyroby branży instalacyjno-sanitarnej. Każdy klient znajdzie w niej towary dla siebie, zarówno ten o wysokich wymaganiach i bogatym portfelu, jak też mniej wymagający, szukający towarów o niskich cenach. Oferta Instalator jest odpowiednio dostosowana do zapotrzebowania klientów hurtowych. Przekonali się oni, że Spółka sprzedaje wysokiej jakości wyroby i oferuje obsługę klienta na odpowiednio wysokim poziomie, co jest priorytetem firmy.

Aby sprostać coraz wyższym wymaganiom klienta, a także w pełni zaspokoić jego potrzeby pracownicy są systematycznie szkoleni w zakresie znajomości sprzedawanych artykułów, a także z technik obsługi klienta. Sprawia to, że klient zawsze może liczyć na fachową pomoc i doradztwo personelu podczas dokonywania zakupów. Spółka zatrudnia 29 osób. Pracownicy, ich umiejętności, aktywność, kreatywność i identyfikowanie się z przedsiębiorstwem są ważnym, a nawet podstawowym warunkiem sukcesu. Ludzie są najcenniejszym zasobem strategicznym firmy Instalator.

Z racji bardzo bogatej oferty i umiarkowanej polityki cenowej firma jest jednym z większych dystrybutorów branży sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej w regionie Polski północno-wschodniej. W styczniu 2009 r. Instalator sp. z o.o. został przyjęty w szeregi Grupy Instal-Konsorcjum.

 

Centrala

Łomża

Adres:

ul. Zjazd 2, 18-400 Łomża

Godziny otwarcia:

pn-pt 7:00 - 16:00

Magazyn Centralny

Ostrołęka

Adres:

ul. Boh. Westerplatte 8,07-400 Ostrołęka

Telefon:

29 760 67 37
Godziny otwarcia:

10:00 - 20:00, wtorek: 8:00-20:00

Centrala

Łomża

Centrala

Łomża

Adres:

ul.Zjazd 2, 18-400 Łomża

Telefon:

86 216 74 47
Godziny otwarcia:

pn-pt 7:00 - 16:00

Magazyn Centralny

Ostrołęka

Magazyn Centralny

Ostrołęka

Adres:

ul. Boh. Westerplatte 8, 07-400 Ostrołęka

Telefon:

29 760 67 37
Godziny otwarcia:

10:00 - 20:00, wtorek: 8:00 - 20:00

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

piktogram ciepło

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

piktogram woda

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne,zestawy solarne

piktogram energia

Technika instalacyjna

instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

piktogram powietrze

INSTALATOR - CENTRALA

Adres:

ul. Zjazd 2, 18-400 Łomża

Godziny otwarcia:

pn-pt 7:00 - 16:00