Produkty

HURTOWNIA INSTALSAN

INSTALSAN to firma z 30-letnim doświadczeniem. Powstała w 1991 roku w Warszawie jako spółka cywilna. Od początku istnienia zajmuje się sprzedażą materiałów i urządzeń do wykonywania kompletnych instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych. Oferta jest przeznaczona zarówno dla firm wykonawczych jak i dla klientów indywidualnych.

Od 1994 roku przedsiębiorstwo działa przy ul. Łęgi 10c w Warszawie. To tam została przeniesiona siedziba do wybudowanego własnego obiektu handlowo-magazynowego.

W 2001 roku firma ze spółki cywilnej przekształciła się w spółkę jawną, a w 2007 roku przystąpiła do prężnie rozwijającej się Grupy Instal-Konsorcjum.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży materiałów zaspokajających wszystkie potrzeby budownictwa indywidualnego. Na warszawskim rynku jest także prekursorem nowoczesnych technik instalacyjnych. Preferencja instalacji wykonywanych z miedzi sprawiła, że INSTALSAN posiada w tym zakresie pełny asortyment rur i kształtek. Dodatkowo jako pierwsza wprowadziła na rynek system kształtek miedzianych zaciskanych Profipress.

W ofercie firmy znajdują się urządzenia od najlepszych krajowych i zagranicznych producentów. Są to między innymi kotły centralnego ogrzewania, hydrofory, pompy, grzejniki stalowe, aluminiowe i łazienkowe, materiały do ogrzewania podłogowego, wanny, brodziki, szafki łazienkowe i wiele innych.

Przedsiębiorstwo oprócz fachowej i sprawnej obsługi zapewnia także doradztwo w zakresie technicznym. Zatrudniani przez firmę pracownicy mają w większości długi staż pracy, co pozwala im na obsługę klientów na odpowiednim poziomie.

Posiadamy w swojej ofercie handlowej trzy marki własne: QIKConcept i Viteco . Marka QIK to kompletny system instalacyjny oparty na wysokiej jakości rurach 5-warstwowych PERT z wkładką aluminiową oraz 5-warstwowych EVOH z barierą antydyfuzyjną produkowanych w najlepszych niemieckich zakładach przemysłowych. QIK to 15 lat doświadczeń na rynku polskim. W ofercie Concept znaleźć można produkty z zakresu techniki grzewczej, przez towary instalacyjne, aż po armaturę sanitarną. Viteco to towary z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii tj. m.in. pompy ciepła, kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, kotły pelletowe, rekuperatory.

Firma INSTALSAN jest przedsiębiorstwem działającym od 1991 r. na rynku instalacji grzewczych, sanitarnych i kanalizacyjnych. Głównymi odbiorcami hurtowni są punkty handlowe, wykonawcy, spółdzielnie mieszkaniowe, inwestorzy budowlani mieszczący się głównie w Warszawie i województwie mazowieckim. Jesteśmy udziałowcem Grupy Instal-Konsorcjum, dzięki której otrzymujemy dostęp do większego przekroju produktów z zakresu techniki grzewczej. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować Państwu produkty marki domowej QIK, program partnerski PIK, oraz najnowsze rozwiązania najbardziej renomowanych firm na świecie. Pragniemy również przypomnieć, że kapitał naszego przedsiębiorstwa jest w 100% polski. Jest to jeden z najważniejszych elementów motywujących nas do ciągłego rozwoju Firmy. Jako firma działająca na rynku konkurencyjnym, oferujemy Państwu wydłużone terminy płatności, stosowne rabaty, bezpłatny transport, szkolenia odbywające się przez cały rok na terenie naszej firmy i u naszych dostawców mieszczących się w kraju jak również zagranicą.
Staramy się ciągle uaktualniać i powiększać naszą ofertę tak, aby stała się jeszcze bardziej atrakcyjną i konkurencyjną w porównaniu z innymi firmami na rynku.
Prowadzimy kompletacje dostaw większości działających na rynku producentów. Nasi pracownicy są kompetentni i doświadczeni i potrafią efektywnie wspomóc proces zaopatrzenia inwestycji.

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

piktogram ciepło

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

piktogram woda

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne,zestawy solarne

piktogram energia

Technika instalacyjna

instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

piktogram powietrze

INSTALSAn - CENTRALA

Adres:

ul. Łęgi 10c, 01-329 Warszawa

Telefon:
22 665 21 88
Godziny otwarcia:

pn-pt 7:00 - 16:00