HURTOWNIA KONED - Grupa Instal-Konsorcjum

 

 

 

KONED Sp. z o.o. to hurtownia instalacyjna z wieloletnim doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku. Obecnie jego siedziba mieści się we Włocławku.

Podmiot dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Klientom rozwiązania i obsługę na najwyższym poziomie. Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną. W jej ofercie można znaleźć materiały i urządzenia techniki sanitarnej i grzewczej najwyższej jakości, ponieważ współpracuje z najlepszymi producentami i firmami instalacyjnymi. Dzięki temu Klient ma dostęp zarówno do bogatej oferty produktowej, jak i profesjonalnej oraz kompleksowej obsługi.

Cechą, która wyróżnia hurtownię na rynku są nie tylko atrakcyjne ceny proponowanych rozwiązań, ale także szybka realizacja zamówień. Klienci zwracają także uwagę na duże doświadczenie i wiedzę pracowników, którzy zawsze są na posterunku i służą im fachową wiedzą.

KONED Sp. z o.o. jest członkiem Grupy Instal-Konsorcjum, co pozwala hurtowni współpracować z najlepszymi — zarówno instalatorami, jak i dostawcami rozwiązań z branży grzewczej i sanitarnej. Co więcej, warto mieć także na uwadze, że Instal-Konsorcjum jest udziałowcem w EDT GmbH — największej organizacji zajmującej się handlem hurtowym na terenie Europy w branży instalacyjnej.

Jak kształtuje się oferta KONED Sp. z o.o?

Szeroka oferta, jaką może pochwalić się hurtownia KONED Sp. z o.o., pozwala na to, aby firma mogła sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Asortyment, jaki firma proponuje to przede wszystkim rozwiązania w zakresie techniki:

  • grzewczej;

  • sanitarnej;

  • instalacyjnej;

  • solarnej.

Hurtownia poza rozwiązaniami od znanych i cenionych producentów oferuje także produkty własnych marek, które swoją niezawodnością i trwałością w niczym nie ustępują innym produktom dostępnym na rynku. Mowa tutaj o markach:

  • CONCEPT — technika grzewcza;

  • QIK — kompletne systemy instalacyjne;

  • VITECO — asortyment z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii.

   

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

 

Technika instalacyjna

Instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne, zestawy solarne

 

 


Listę oddziałów znajdziesz poniżej:

 

Koned - Centrala Włocławek

Koned - Oddział Łęczyca

 

 

 

Koned - Centrala Włocławek