HURTOWNIA PAMAR - Grupa Instal-Konsorcjum

 

 

Hurtownia instalacyjna PAMAR istnieje na rynku od 1992 roku. Już od prawie 30 lat obsługuje swoich Klientów, zapewniając im najlepsze rozwiązania. Czas ten pozwolił na ciągły rozwój i zdobywanie doświadczenia, a także poznawania potrzeb kontrahentów. Dzięki temu hurtownia jest dzisiaj w miejscu, w którym śmiało może stwierdzić, że jest w stanie zaspokoić rozmaite potrzeby odbiorców. Rozwiązania, jakie można tutaj znaleźć sprawiają, że mogą oni komfortowo korzystać z zaproponowanych urządzeń i akcesoriów.

Obecnie hurtownia prowadzi sprzedaż na terenie województwa śląskiego i jest na tym terenie przedstawicielem regionalnym wielu cenionych producentów.

Członek Grupy Instal-Konsorcjum

W 1996 roku hurtownia przystąpiła do Grupy Instal-Konsorcjum (która od 2011 roku jest członkiem EDT — największej w Europie organizacji zajmującej się handlem hurtowym w zakresie instalacji grzewczych oraz sanitarnych), stając się jej pełnoprawnym członkiem. Krok ten sprawił, że podmiot może zapewniać lepszy dostęp do szerokiej gamy towarów i usług, zachowując jednocześnie większą stabilność oraz konkurencyjność cen i dostaw.

Jakiej oferty można spodziewać się po PAMAR?

Hurtownia instalacyjna PAMAR kładzie duży nacisk na to, aby jej Klienci otrzymali najlepsze rozwiązania w zakresie instalacji:

  • grzewczych;

  • sanitarnych;

  • opartych na odnawialnych źródłach energii.

Co więcej, podmiot stawia także na szkolenia, które dedykowane są działającym już na rynku instalatorom oraz osobom, które są na początku drogi do rozwoju zawodowego w zakresie branży instalacyjnej. Wspomniane szkolenie to szansa na zdobycie ponadprzeciętnej wiedzy i doświadczenia. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów delegowanych, których oddelegowali producenci, z którymi hurtownia PAMAR współpracuje.

Na uwagę zasługuje fakt, że podmiot w swojej ofercie posiada także rozwiązania marek własnych:

  • CONCEPT — rozwiązania z zakresu techniki grzewczej;

  • QIK — są to kompletne systemy instalacyjne;

  • VITECO— produkty bazujące na odnawialnych źródłach energii.

 

   

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

 

Technika instalacyjna

Instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne, zestawy solarne

 

 

PAMAR - Bielsko Biała

  • Ul: Katowicka 8043- 346 Bielsko-Biała
  • Telefon: 33 810 05 88
  • Strona internetowa: www.pamar.ik.pl
  • Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 07:00-15:00 Sobota/niedziela: NIECZYNNE

 

Dział techniczny
Tomasz Siuciak

Kierownik działu handlowego
Janusz Chiżyński


Kierownik magazynu
Krzysztof Talik

Dział zaopatrzenia