HURTOWNIA PROTOR - Grupa Instal-Konsorcjum

PROTOR-MERKURY Sp. z o.o. to firma rodzinna, która na rynku instalacyjnym działa od ponad 30 lat. Podmiot powstał w 1988 roku i od pierwszych chwil istnienia stara się zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Oferta hurtowni to nie tylko 11 tys. pozycji asortymentowych od najlepszych producentów z Polski i z zagranicy, ale także usługi komplementarne:

  • kompletna obsługa zamówienia;

  • doradztwo techniczne;

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów technologicznych i serwisowych.

Decydując się na zakupy w PROTOR-MERKURY Sp. z o.o. Klient może liczyć na sprawdzony asortyment, który obejmuje:

  • całościowe systemy instalacyjne;

  • asortyment oparty na odnawialnych źródłach energii;

  • rozwiązania związane z techniką grzewczą, kanalizacją;

  • wyposażenie łazienek oraz kuchni.

Wysoka jakość wyrobów oraz współpraca z najlepszymi na rynku producentami to znak rozpoznawczy hurtowni PROTOR z Radomia. Nic zatem dziwnego, że firma ma odbiorców w całym kraju, choć głównie obsługuje Klientów z województw: świętokrzyskiego, lubelskiego, łódzkiego i mazowieckiego.

Kto może skorzystać z oferty hurtowni PROTOR-MERKURY Sp. z o.o.?

Hurtownia instalacyjna PROTOR-MERKURY Sp. z o.o. swoją ofertę kieruje do firm budowlanych i instalacyjnych. Sprawna logistyka oraz doskonałe połączenie między magazynem głównym i pozostałymi sześcioma zlokalizowanymi na terenie województw lubuskiego, podkarpackiego i małopolskiego sprawiają, że hurtownia bardzo szybko realizuje zamówienia.

Co więcej, Klienci mogą poza zakupem asortymentu zdecydować się także na szkolenia produktowe, jakie specjalnie dla nich organizują pracownicy hurtowni.

Partner Grupy Instal-Konsorcjum

PROTOR-MERKURY Sp. z o.o. jest udziałowcem Grupy Instal-Konsorcjum, dzięki czemu może oferować Klientom znacznie poszerzoną ofertę produktową. Obecnie w Grupie dostępnych jest ponad 150 tys. produktów, które są w ciągłej sprzedaży.

 

   

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

 

Technika instalacyjna

Instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne, zestawy solarne

 

 PROTOR - Centrala Radom

 

PROTOR - Oddział Skarżysko-Kamienna

 PROTOR - Centrala Radom