HURTOWNIA RESPOL - Grupa Instal-Konsorcjum

RESPOL Export-Import Sp. z o.o. powstała w 1989 roku i od pierwszych chwil istnienia zaskarbiła sobie sympatię Klientów mieszkających w Warszawie i okolicach. Wszystko za sprawą bogatej oferty asortymentowej oraz fachowemu doradztwu.

Ponad 30-letnia działalność podmiotu zaowocowała zebraniem bogatego doświadczenia, które pracownicy wykorzystują w kontaktach z instalatorami oraz firmami wykonawczymi.

Pomiot specjalizuje się w technice sanitarnej, grzewczej oraz instalacyjnej. Zróżnicowana baza Klientów sprawiła, że firma wypracowała indywidualne rozwiązania, które odpowiadają każdej ze wspomnianych branż.

Siedziba RESPOL Export-Import Sp. z o.o.

Choć główna siedziba hurtowni znajduje się w Warszawie przy ul. Bukowieckiej 73, podmiot posiada także swoje oddziały w największych miastach Polski. Można go spotkać w aż 12 punktach handlowych zlokalizowanych m.in.: we Wrocławiu, Gliwicach, czy Krakowie.

Nowa, główna siedziba to duma właścicieli. W miejscu tym można znaleźć prawdziwy kompleks dystrybucyjny, w skład którego wchodzi nie tylko duży magazyn główny mieszczący w sobie dziesiątki tysięcy pozycji asortymentowych, ale także sklep samoobsługowy, w którym każdy Klient może szybko i bezproblemowo otrzymać interesujące go produkty. Tak skonstruowana jednostka sprawia, że każdy Klient jest w stanie natychmiast wyposażyć się w potrzebne mu w danym momencie produkty. Co więcej, na ulicy Bukowieckiej 73 można także odnaleźć wszystkie działy hurtowni, co sprawia, że miejsce to uznawane jest za warszawskie imperium techniki grzewczej i instalacyjnej.

RESPOL Export-Import Sp. z o.o. wyznacza nowe standardy obsługi Klienta

Doświadczenie i wiedza zdobyte podczas wieloletniej współpracy z najlepszymi producentami i Klientami sprawiły, że hurtownia wypracowała wysokiej jakości standardy obsługi w zakresie techniki grzewczo-instalacyjnej. Decydując się na rozwiązania od tego hurtownika kontrahenci działający w tej branży mogą zatem liczyć na pomoc doświadczonych pracowników w każdym aspekcie.

 

   

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

 

Technika instalacyjna

Instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne, zestawy solarne

 

 

 

RESPOL - Centrala Warszawa


 

RESPOL - Oddział Jaworzno


 

RESPOL - Oddział Kraków


 

RESPOL - Oddział Gdańsk


 

RESPOL - Oddział Bielsko-Biała


 

RESPOL - Oddział Józefów


 

RESPOL - Oddział Reguły


 

RESPOL - Oddział Gdynia

  •  Adres: ul. Hutnicza 20a, 81-036 Gdynia

  • Telefon: 510 384 044

  • Strona internetowa: www.respol.ik.pl

  • Godziny otwarcia: 
    pn-pt 7:00 - 16:00

RESPOL - Oddział Konstancin-Jeziorna


 

RESPOL - Oddział Warszawa


 

RESPOL - Oddział Czeladź

RESPOL - Oddział Gliwice

 

RESPOL - Oddział Wrocław


 

RESPOL - Oddział Kraków


 

RESPOL - Centrala Warszawa