HURTOWNIA SANBUD - Grupa Instal-Konsorcjum

 

 

 

 

 

 

 

Firma Sanbud Spółka Jawna W. Leszczuk i K. Głuchowski powstała z przekształcenia firmy Sanbud S.C., założonej w 1992 roku w Siedlcach przez dwóch wspólników. Na początku działalności prowadzili ją sami wspólnicy. Pierwszy sklep oraz siedziba firmy mieściły się w Siedlcach w adaptowanym na ten cel garażu.

W 1995 roku firma zatrudniła pierwszego pracownika, a także otworzyła nowy punkt sprzedaży w Siedlcach. Wraz z rozwojem firmy rosły jej potrzeby. W 1996 roku Sandbud nabył dodatkową nieruchomość w Siedlcach o powierzchni 2915m2. Na terenie nieruchomości powstał budynek biurowy oraz dwa magazyny.

W 2001 roku przedsiębiorstwo rozszerzyło swoją działalność, otwierając nowe punkty sprzedaży. Znajdowały się one w Lublinie, Łukowie, Mińsku Mazowieckim oraz Białej Podlaskiej. W kolejnym roku otworzono jeszcze jeden punkt sprzedaży w Sokołowie.

W 2010 roku Sanbud rozszerzył swoją dotychczasową działalność o budowę lokali na sprzedaż, a w 2011 roku dołączył do grupy Instal-Konsorcjum, dzięki której zyskał nowe możliwości rozwoju.

Na dzień dzisiejszy Sandbud zatrudnia 24 pracowników w sześciu sklepach znajdujących się w województwie lubelskim i mazowieckim. Posiada także pięć oddziałów zlokalizowanych w Siedlcach, Łukowie, Mińsku Mazowieckim, Sokołowie Podlaskim oraz Białej Podlaskiej.

Powierzchnia sprzedażowo-magazynowa, jaką dysponuje przedsiębiorstwo wynosi 2890m2, a Działalność Spółki opiera się głównie na sprzedaży hurtowej artykułów metalowych, a także sprzętu i wyposażenia hydraulicznego i grzejnego.

 


Listę oddziałów znajdziesz poniżej:


SANBUD - centrala Siedlce

 

SANBUD - Oddział Siedlce

 

SANBUD - Oddział Łuków

 

SANBUD - Oddział Mińsk Mazowiecki

 

SANBUD - Oddział Sokołów Podlaski

 

 

SANBUD- centrala Siedlce