Produkty

HURTOWNIA TERMECO

  Hurtownia i firma inżynierska TERMECO Tchórzewscy spółka jawna jest przedsiębiorstwem z 40-letnim doświadczeniem w dystrybucji towarów z branży grzewczej, sanitarnej, wentylacyjnej i instalacyjnej. Firma powstała w Lublinie w 1980 roku, jako przedsiębiorstwo zajmujące się wykonywaniem sieci i instalacji cieplnych i gazowych oraz montażem kotłowni.

Z biegiem czasu firma rozszerzała swoją działalność o handel, doradztwo techniczne, a także projektowanie. Dopiero w 1993 roku firma przyjęła nazwę TERMECO, a w 1996 roku TERMECO zostało udziałowcem grupy Instal-Konsorcjum. W tych latach firma wprowadziła do obrotu grzejnik panelowy firmy KERMI, który daje możliwość wprowadzenia do oferty pełnej gamy produktów do wykonania instalacji c.o.

Przedsiębiorstwo od samego początku swojej działalności stara się wykorzystywać sprawdzone materiały. Przykłada uwagę do tego, aby zostały one sprawdzone na świecie oraz posiadały różnego rodzaju atesty i uprawnienia do stosowania na terenie Polski.

Firma utrzymuje współpracę z partnerami handlowymi, przez co może utrzymać odpowiednio wysoki poziom i zagwarantować dobrą jakość świadczonych usług i oferowanych towarów. TERMECO nie boi się także poszukiwać i korzystać z nowoczesnych technologii. To dzięki temu przedsiębiorstwu na rynku wschodniej Polski rozpropagowane zostały instalacje miedziane i systemy kolektorowe.

TERMECO stawia także na profesjonalną obsługę i zapewnia fachową informację. Klienci zawsze mogą liczyć na dostawę towarów pod wskazany adres oraz dogodne warunki zakupu.

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

piktogram ciepło

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

piktogram woda

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne,zestawy solarne

piktogram energia

Technika instalacyjna

instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

piktogram powietrze

TERMECO Tchórzewscy

Adres:

ul. Długa 5, 20-346 Lublin

Telefon:
602 719 904