HURTOWNIA TERMIKA - Grupa Instal-Konsorcjum

TERMIKA Grala, Wojciechowski Sp. J. jest przedsiębiorstwem, które na polskim rynku znajduje się już od 1993 roku. Swoją działalność rozpoczęło w Kaliszu. Oferta firmy bazuje na bardzo dobrych jakościowo instalacjach sanitarnych, systemach grzewczych, a także wyposażeniu łazienek i szklarni.

W 2013 roku TERMIKA otworzyła punkt sprzedaży w Krotoszynie, przez co znacznie umocniła swoją pozycję na rynku. W 2014 roku miało miejsce przeniesienie głównej siedziby w Kaliszu, na ulicę Obozową 48-52, co również miało pozytywny wpływ na jej pozycję oraz ułatwiło obsługę klientów. W 2014 roku przedsiębiorstwo poszerzyło także swoją ofertę o płytki ceramiczne. Dzięki temu powstał jeden z największych salonów łazienkowych na terenie miasta Kalisz.

TERMIKA w 2017 roku dołączyła do grupy Instal-Konsorcjum, zrzeszającej polskie firmy. Zyskała dzięki temu większe grono dostawców, a co za tym idzie, ulepszona została oferta dla klientów.

Firma cały czas się rozwija. W ciągu roku obsługuje inwestycje, zapewniając dużą dostępność towarów prosto z magazynów. Sprawia to, że największe grono odbiorców stanowią firmy handlowe i instalacyjne, projektanci oraz serwisanci.

Celem, który TERMIKA zawsze chce osiągnąć, jest odpowiadanie na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Właściwe dopasowanie oferty do potrzeb konsumentów jest zawsze na pierwszym miejscu.

Firma współpracuje z najlepszymi producentami i importerami. Jest przez to w stanie zagwarantować swoim klientom produkty o najwyższej jakości z gwarancją, a dodatkowo w niewygórowanych cenach..


 

Technika grzewcza

kotły: gazowe, węglowe i pelletowe, pompy ciepła, gruntowe wymienniki ciepła, kolektory słoneczne, grzejniki, termostatyka, podgrzewacze ciepłej wody użytkowej, pompy c.o. i c.w.u., nagrzewnice gazowe i wodne

Technika sanitarna

systemy podtynkowe, baterie, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki, odpływy, łazienki dla niepełnosprawnych, zlewozmywaki, zmiękczacze, filtry do wody

 

Technika instalacyjna

Instalacje: miedziane, stalowe, z tworzyw sztucznych, kanalizacyjne, centralnego odkurzania, wentylacji mechanicznej; systemy przeciwpożarowe, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, systemy kominowe, izolacja termiczna do rur

Technika solarna

panele pV, falowniki, płaskie kolektory słoneczne, sterowniki solarne, zestawy solarne

 

 


Listę oddziałów znajdziesz poniżej:
 

TERMIKA - Centrala Kalisz

TERMIKA - Oddział Krotoszyn

 

TERMIKA - Centrala Kalisz