HURTOWNIA THI - Grupa Instal-Konsorcjum

 

 

 


Hurtownia THI.eco działa na rynku od 1991 roku. Wcześniej znana była pod nazwą TOMEK, którą zmieniono w związku z jubileuszem 30-lecia istnienia.

Skrót THI kryje w sobie nazwę: TOMEK Hurtownie Instalacyjne.

Przez kilkadziesiąt lat swojej działalności, podmiot nawiązał współpracę z wieloma cenionymi producentami, dzięki czemu wprowadził na rynek wiele wysokiej jakości branżowych rozwiązań.

Działalność hurtowni została oparta na trójstopniowym kanale dystrybucji: producet-hurtownia-Klient (w tym wypadku są to najczęściej firmy wykonawcze, budowlane i instalacyjne).
Tak skonstruowana działalność sprawiła, że hurtownia THI.eco jest w stanie umożliwić kontrahentom niezwykle szybki dostęp do materiałów. Wszystko za sprawą doskonale zorganizowanej logistyki oraz oddziałów, które zlokalizowane są w trzech województwach: wielkopolskim, dolnośląskim i lubuskim.

 

Czego, poza wysokiej jakości asortymentem, można spodziewać się po hurtowni THI.eco?

 

Poza wysokiej jakości produktami hurtownia zapewnia swoim Klientom doradztwo techniczne, specjalistyczne szkolenia produktowe oraz pełną kompletację urządzeń. Rozwiązanie to sprawia, że otrzymują oni nie tylko doskonały asortyment, ale także fachową wiedzę i pomoc.

 

 

THI.eco udziałowcem Instal-Konsorcjum

 

THI.eco jest jednym z udziałowców grupy Instal-Konsorcjium Sp. z o.o., która jest pierwszym w Polsce konsorcjum zakupowym zrzeszającym w sobie podmioty z branży instalacyjnej, grzewczej, solarnej i sanitarnej.

Oferta całego Konsorcjum obejmuj blisko 350 tys. towarów. Grupa posiada także udziały w EDT GmbH — największej organizacji handlu hurtowego, która zajmuje się sprzedażą towarów z branży instalacyjnej na całym świecie. Wspomniany podmiot ma swoją siedzibę w Essen i od ponad 40 lat wprowadza na rynek asortyment ukryty pod marką Concept. Jego cechą szczególną, którą ceni wielu Klientów jest doskonały stosunek jakości do ceny. Produkty marki Concept przeznaczone są do profesjonalnej sprzedaży przez podmioty instalacyjne działające na terenie 14 krajów Europy.

Minęło już 30 lat!

 

30 lat działalności to sporo czasu, w którym THI.eco zmieniało się dla Państwa. Dzięki wprowadzanym ulepszeniom hurtownia stała się miejscem, w którym chętnie robicie zakupy i rozwiewacie wszelkie wątpliwości. Chcesz wiedzieć, jak rozwijała się od pierwszych chwil istnienia? Poniższa historia Ci w tym pomoże:

 • 1990 rok — to w tym roku właściciele hurtowni — Państwo Bogusława i Michał Tomkowiak założyli działalność gospodarczą pod nazwą Firma Handlowa TOMEK;

 • 1991 rok — podmiot rozpoczął działalność w Poznaniu, na ulicy Dąbrowskiego;

 • 1992 rok — uruchomiono oddział w Swarzędzu oraz sprzedaż hurtową Poznaniu na ul. św. Michała 67

 • 1994 rok — właściciele przenoszą hurtownię na ul. Dziadoszańską w Poznaniu;

 • 1998 rok — zostaje założona grupa handlowa SanGroup

 • 2004 rok — wystąpienie z grupy SanGroup i przystąpienie do grupy Instal-Konsorcjum; stworzenie nowego oddziału w Gorzowie Wielkopolskim oraz wdrożenie ISO9001:2001 (system zarządzania jakością);

 • 2008 rok — przekształcenie podmiotu w spółkę jawną, która od tej pory nosiła nazwę TOMEK Firma Handlowa Tomkowiakowie Spółka Jawna;

 • 2009 rok — powstanie i uruchomienie oddziału firmy w Kaliszu;

 • 2013 rok — powstanie i uruchomienie drugiego oddziału firmy TOMEK w Poznaniu;

 • 2015 rok — następują kolejne przekształcenia podmiotu, tym razem ze spółki jawnej w spółkę z o.o. Firma zmienia nazwę na TOMEK Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o.. Właściciele zamykają oddział w Kaliszu i przenoszą handel do centrum logistycznego w Poznaniu, otwierają także oddział hurtowni we Wrocławiu;

 • 2018 rok — przeniesienie oddziału we Wrocławiu do obiektu, którego właścicielem jest TOMEK Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o.;

 • 2021 rok — jubileusz 30-lecia firmy, z którym wiąże się kolejna zmiana nazwy na THI.eco Sp. z o.o.

      Hurtownia instalacyjna THI.eco proponuje wiele produktów, które są niezbędne do prawidłowego wykonania instalacji grzewczych, wodnych, czy wentylacyjnych. Wśród produktów można spotkać te oferowane przez markę CONCEPT.

Dodatkowo Instalatorzy odwiedzający to miejsce mogą liczyć na bogatą ofertę pomp ciepła, kotłów i pieców gazowych, dzięki czemu stworzenie wysokiej jakości instalacji grzewczej nie będzie stanowiło żadnego problemu.

W ofercie hurtowni można znaleźć produkty wiodących marek, takich jak:

 1. CONCEPT
 2. BOSCH
 3. BERETTA
 4. DE DIETRICH
 5. JUNKERS
 6. VAILLANT
 7. KOŁO
 8. GEBERIT
 9. WOLF
 10. WOMIX
 11. I wielu innych, dzięki czemu Instalatorzy mogą wybierać spośród tysięcy produktów, które będą dopasowane do ich potrzeb.

Promocje THI.eco

 

Choć hurtownia regularnie przygotowuje dla Państwa promocje, jubileusz 30-lecia istnienia stał się doskonałą okazją, aby Instalatorzy zyskali jeszcze więcej.

Dzięki współpracy ze swoimi Partnerami hurtownia THI.eco przygotowała dla Państwa prawie 52 tygodnie promocji. Wystarczy w danym tygodniu podczas zakupów zbierać punkty, aby w kolejnych tygodniach otrzymać atrakcyjne nagrody. Jak to działa? Sprawdź www.30lat.pl

 

        Główną siedzibą hurtowni instalacyjnej THI. eco jest Poznań (ul. Kazimierza Drewnowskiego 4). W tym mieście na ul. Strzeszyńskiej 35/37 hurtownia posiada jeszcze jeden swój oddział. Nie są to jedyne miejsce, w których możesz zrobić udane zakupy i zasięgnąć rady. Podmiot ciągle się rozwija, dzięki czemu możesz spotkać tę hurtownię instalacyjną w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wrocławiu.

Powyższe rozwiązanie sprawia, że podmiot jest w stanie obsłużyć większą liczbę Instalatorów, którzy działają na terenie całej Polski.


Listę oddziałów znajdziesz poniżej:


THI.eco sp. z o.o.

 
THI.eco sp. z o.o. o/Gorzów Wielkopolski
 
THI.eco sp. z o.o. o/Wrocław
Polanowicka
THI.eco sp. z o.o. o/Poznań Strzeszyńska

 

Mając na uwadze potrzeby Klientów, hurtownia THI.eco uruchomiła dla nich specjalną platformę B2B, dzięki której mają dostęp do produktów 24h/7 dni w tygodniu.

Jesteś Instalatorem, któremu zależy na takim rozwiązaniu? Skontaktuj się z nami przez email: b2b@thi.eco. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz miał dostęp do wielu przydatnych funkcji, m.in:

 • Listy produktów

 • Ceny produktów

 • Generowanie zamówień

 • Tworzenie rezerwacji produktów

 • Tworzenie ofert sprzedażowych

 • Sprawdzanie stanów magazynowych

 • I innych opcji, które są niezbędne dla szybkich zakupów

Chcesz skontaktować się z pracownikami THI.eco?


 Zachęcamy Cię do kontaktu osobistego lub telefonicznego z poszczególnymi oddziałami — nr telefonu wspólny dla wszystkich oddziałów 801 000 282 oraz 661 979 102, a także mailowo:

 

Centrala Poznań (ul. Drewnowskiego 4)

Oddział Poznań (ul. Strzeszyńska 35/37)

Oddział Gorzów Wielkopolski

Oddział Wrocław