HURTOWNIA WILGA - Grupa Instal-Konsorcjum

WILGA to przedsiębiorstwo, które na rynku działa już od 1990 roku. Jej działalność skupia się na technice grzewczej, sanitarnej i kanalizacyjnej. Oddziały firmy znajdują się w Gliwicach, Katowicach, Kielcach oraz Radomsku.

Firma należy do grupy Instal-Konsorcjum, która pozwoliła jej na dodatkowy rozwój i dołączenie do EDT GmbH — największej w Europie organizacji handlu hurtowego w sektorze techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. EDT GmbH działa w takich krajach jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Hiszpania, Belgia, Czechy, Słowacja, Rumunia oraz Węgry. Przystąpienie do tej organizacji pozwoliło firmie na znaczne ulepszenie oferty.

WILGA, posiadając własny, polski kapitał stworzyła firmę chcącą współpracować z polskimi firmami. Swój budżet przeznaczyła na inwestycje w tereny i budynki, które pozwoliły na utworzenie oddziałów przedsiębiorstwa i wyjście naprzeciw klientom.

W 2003 roku firma urozmaiciła ofertę o własne marki produktów z grupy techniki grzewczej oraz instalacyjnej pod nazwą Concept, QIK oraz Viteco. Są to marki oferujące produkty o wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

WILGA nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Jej głównymi odbiorcami są wykonawcy, punkty handlowe, spółdzielnie mieszkaniowe, a także inwestorzy budowlani z branży techniki grzewczej i sanitarnej.

Przedsiębiorstwo, aby sprostać oczekiwaniom klientów, zatrudnia pracowników o dużym doświadczeniu i umiejętnościach. Są to osoby zaangażowane i otwarte na kontakt z klientem. Odpowiedni personel zapewnia klientom sprawną i profesjonalną obsługę.

 


Listę oddziałów znajdziesz poniżej:

 

WILGA Sp. z o.o. - Centrala Częstochowa

WILGA - Oddział Gliwice

 

WILGA - Oddział Radomsko

 

WILGA - Oddział Kielce

 

WILGA - Oddział Katowice

 

Wilga Sp. z o.o. Częstochowa