GIEŁDA TOWAROWA INSTAL-KONSORCJUM

 Uwaga! Giełda Towarowa IK III edycja 14 - 15 września 2022 roku!

 Zarezerwuj ten czas na spotkanie z nami

 

 

 

III edycja Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum już 14 - 15 września 2022 roku!

Instal Konsorcjum organizuję Giełdę Towarową cyklicznie od 2016 roku. Jest to doskonała okazja do tego, aby spotkać się nie tylko z producentami rozwiązań grzewczych i instalacyjnych, ale także wymienić się doświadczeniami z przybyłymi na to wydarzenie gośćmi. Mając na uwadze popularność Giełdy Grupa Instal-Konsorcjum po raz trzeci organizuje to wydarzenie. Czy będzie równie udane, jak poprzednie edycje? Z pewnością. śmiemy nawet twierdzić, że będzie jeszcze lepsze!

 

 

Edycja III

 

Kiedy planowana jest trzecia edycja Giełdy Towarowej organizowanej przez Grupę Instal-Konsorcjum?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, kiedy planowana jest trzecia edycja Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum, spieszymy donieść, że odbędzie się już w przyszłym roku! Wydarzenie zostało zaplanowane na 14 - 15 września 2022 roku. Obecnie jesteśmy w fazie planowania poszczególnych eventów i zapraszania naszych gości. Szykujemy dla Was niezwykłą edycję Giełdy, która zarówno uczestnikom, jak i gospodarzom na długo zapadnie głęboko w pamięć.

Chciałbyś wziąć udział w kolejnej edycji Giełdy Towarowej organizowanej przez Grupę Instal-Konsorcjum? Śledź stronę https://gieldatowarowa.ik.pl/ , na której będziemy przedstawiać wszelkie szczegóły wydarzenia.

 

Dlaczego warto wybrać się na III edycję Giełdy Towarowej Instal-Konsorcjum?

Giełda Towarowa organizowana przez Grupę Instal-Konsorcjum jest prestiżową imprezą targowo-handlową, którą właściciele kierują do swoich kluczowych Klientów z całego kraju. Główną ideą tego wydarzenia jest zaprezentowanie nowoczesnych i najbardziej interesujących rozwiązań dotyczących techniki grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej. Na imprezie Klienci dowiedzą się także znacznie więcej na temat odnawialnych źródeł energii oraz związanych z nimi instalacji.

 

Możliwość spotkania z producentami i dystrybutorami z branży

Giełda Towarowa daje możliwość spotkania się z producentami oraz dystrybutorami z branży. Klienci mogą z nimi nie tylko porozmawiać, ale także nabyć towary w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, których próżno szukać na sklepowych półkach. Wielu wystawców właśnie podczas tego wydarzenia planuje premiery nowych rozwiązań, dzięki czemu odwiedzający Giełdę instalatorzy i firmy wykonawcze jako pierwsi mogą zapoznać się z niedostępnymi jeszcze na rynku produktami.

 

Wydarzenia towarzyszące i wiele atrakcji

Jak to mówią: „nie samą pracą człowiek żyje”. Dlatego III edycja Giełdy Towarowej będzie także bogata w wiele atrakcji, które sprawią, że pomiędzy spotkaniami i zakupami będziesz mógł przyjemnie spędzić czas. Co więcej, po raz kolejny szykujemy wiele nagród, które codziennie będą do zdobycia. Wystarczy zarejestrować się wcześniej na stronie i spełnić określone w regulaminie warunki.

 

 

 

O giełdzie

 

Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum

 

Giełda towarowa organizowana przez Grupę Instal-Konsorcjum jest imprezą sprzedażową, w której udział mogą wziąć Klienci hurtowni, które są akcjonariuszami Grupy. Choć główną ideą wydarzenia jest stworzenie konkurencyjnych warunków do zakupów, istnieje wiele powodów, które sprawiają, że instalatorzy oraz firmy wykonawcze chętnie przybywają na nasze wydarzenia. Jednym z nich jest konkurs, w którym można wygrać cenne nagrody.

 

Czego można spodziewać się po Giełdzie Towarowej Instal-Konsorcjum Sp. z o.o.?

 

Decydując się na udział w Giełdzie Towarowej IK każdy uczestnik może liczyć nie tylko na wygraną w konkursie, ale również na:

 • specjalne oferty cenowe oraz pakiety produktów od najlepszych producentów;

 • bezpośredni kontakt z przedstawicielami producentów, dystrybutorów oraz specjalistów, z którymi współpracuje Grupa Instal-Konsorcjum;

 • krótkie, aczkolwiek treściwe szkolenia, prelekcje i pokazy instruktażowe;

 • wydarzenia towarzyszące, w których można zdobyć cenne nagrody.

 

 

Edycja I

Podsumowanie pierwszej Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum 2016

Po raz pierwszy w swojej dwudziestoletniej historii Grupa Instal-Konsorcjum zorganizowała Giełdę Towarową. Było to wyjątkowe spotkanie instalatorów, hurtowników i  przedstawicieli producentów, łączące w sobie elementy wystawiennicze z handlowymi.

Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum odbyła się w dniach 7-9 września 2016 roku w łódzkiej Hali Expo. Przez trzy dni w Giełdzie uczestniczyło łącznie ponad 3500 osób. Codziennie czołowi klienci hurtowni Instal-Konsorcjum mogli  odwiedzać stoiska 107 wystawców zajmujące blisko 4000 m2 powierzchni. Na każdym z nich czekali na nich wykwalifikowani pracownicy, którzy prezentowali nie tylko standardową ofertę swoich firm, ale w szczególności nowości i innowacje. Dodatkowymi atrakcjami były premiery produktów, a także konkursy i atrakcje organizowane przez wystawców. Kilku producentów przygotowało również specjalne konferencje, podczas których instalatorzy mogli poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz zapoznać się szczegółowo z najnowszymi

Spotkanie w Łodzi miało przede wszystkim wymiar handlowy. Każdego dnia klienci hurtowni mogli złożyć zamówienia na pakiety towarów dostępne tylko na Giełdzie. Specjalnie przygotowana oferta obejmowała łącznie 253 pakiety, które oprócz atrakcyjnej ceny czy dodatkowych punktów PIK, pozwalały na wzięcie udziału w Wielkiej Loterii Instal-Konsorcjum.

Każdego dnia wśród uczestników, którzy złożyli zamówienia towarowe podczas Giełdy, rozlosowano samochód Ford Transit Connect. Szczęśliwi klienci firm Eko-Instal sp. j. z Bydgoszczy, Sanet sp. z o.o. z Gdyni oraz Tech-Gaz sp. z o.o. z Łodzi wylosowali samochody o łącznej wartości rynkowej ponad 240.000 zł.

Giełda Towarowa nie odbyłaby się bez bardzo dobrej współpracy zarówno organizatorów, jak i uczestników, dlatego dziękujemy serdecznie Klientom naszych hurtowni, którzy tak licznie nas odwiedzili i aktywnie brali udział w zakupach i wszystkich innych aktywnościach. Podziękowania kierujemy również do pracowników hurtowni i dostawców, których zaangażowanie dało się odczuć w każdym momencie trwania Giełdy. Mamy nadzieję, że i Państwo z przyjemnością wzięli udział w tym wydarzeniu.

Poniżej krótki wideoreportaż:

 

 

 

Edycja II

 

Podsumowanie drugiej Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum 2019

 

Było to prestiżowe miejsce spotkań instalatorów, przedstawicieli hurtowni należących do Grupy Instal-Konsorcjum i  czołowych producentów techniki grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej oraz odnawialnych źródeł energii (OZE).

Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum odbyła się w dniach 4-6 września 2019 roku w Hali Expo w Łodzi. Podczas trzech dni trwania Giełdy pojawiło się w tym miejscu łącznie ponad 2500 osób. Każdego dnia zaproszeni instalatorzy mogli  odwiedzić stoiska ok. 80 wystawców, rozlokowanych na blisko 4000 m2 powierzchni. Wystawcy solidnie przygotowali się do tego wydarzenia i zaplanowali na czas trwania Giełdy premiery swoich nowości produktowych, dzięki czemu odwiedzający mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi jako pierwsi na rynku! Prawie wszyscy wystawcy przygotowali również dla odwiedzających ciekawe konkursy i quizy, w których można było wygrać interesujące nagrody. Łączna liczba wydanych nagród, to ok. 240 sztuk! Podczas każdego z trzech dni trwania Giełdy Towarowej zaprezentowany został szeroki program wydarzeń towarzyszących, w tym bogaty program szkoleń edukacyjnych.

Konwencja Giełdy była ściśle sprzedażowa. Specjalna Oferta Giełdowa obejmowała łącznie 263 pakiety, które oprócz atrakcyjnej ceny, pozwalały na wzięcie udziału w Wielkiej Loterii Instal-Konsorcjum, w której do wygrania było łącznie 39 atrakcyjnych nagród:

 

 • 9 laptopów DELL
 • 9 voucherów na weekend SPA o wartości 2000 zł każdy,
 • 9 skrzynek z narzędziami firmy KNIPEX,
 • 9 wytrzymałych smartfonów CAT S61 z kamerą termowizyjną firmy FLIR, z czujnikiem czystości powietrza oraz laserową miarką o wartości 3600 zł każdy

Szczęśliwi klienci firm, którzy stali się właścicielami zwycięskich voucherów, na co dzień współpracują z hurtowniami:

 

 • B&B Sp. J. z Wrocławia
 • SANET J.A. Szostak Sp.J. z Gdyni
 • Wilga Sp. z o.o z Częstochowy.

 

Nagrodą główną tej edycji był voucher na “Wakacje Marzeń”, którego wartość wynosiła 20 tys. zł.

Cenne nagrody, jakie można było zdobyć podczas II edycji Giełdy Towarowej organizowanej przez Grupę Instal-Konsorcjum oraz możliwość spotkania się z producentami określonych rozwiązań grzewczych i instalacyjnych sprawiły, że odwiedziła nas bardzo duża grupa instalatorów i firm wykonawczych, co uświadczyło nas tylko w przekonaniu, że tego typu akcje są potrzebne, bo nasi Klienci czekają na bezpośredni kontakt z producentami, wystawcami i innymi specjalistami w swojej dziedzinie. Dlatego też planujemy kolejną, trzecią już edycję Giełdy Towarowej, która odbędzie się we wrześniu 2022 roku.

Jeżeli zainteresowało Cię to wydarzenie i chciałbyś wziąć udział w kolejnej edycji, śledź specjalnie przygotowaną stronę Giełdy Towarowej IK , gdzie znajdziesz wszystkie informacje na jej temat. Możesz także skontaktować się z pracownikami Grupy, którzy z przyjemnością opowiedzą Ci o tym wyjątkowym wydarzeniu.

Badania satysfakcji instalatora z II Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum pokazały, że 95,4% badanych instalatorów potwierdziło swoje zadowolenie z udziału w naszej Giełdzie. To ogromny sukces!

Dlatego też chcieliśmy złożyć ogromne podziękowania wszystkim uczestnikom Giełdy za zaangażowanie każdego z Państwa! Dziękujemy klientom naszych hurtowni za tak wspaniałe zakupy, pracownikom hurtowni i dostawcom za aktywność oraz pomoc w realizacji tego wydarzenia, organizatorom za wsparcie przy realizacji tego ogólnopolskiego projektu.

 

Dostawcy

DOSTAWCY OBECNI PODCZAS II GIEŁDY TOWAROWEJ GRUPY INSTAL-KONSORCJUM

 

AFRISOEUROSTERKERMIREFLEX, SUPRON3, ARCO, FERRO, KESSELRICOM ENERGYSPIROTECH, ARISTONFLAMCO, MEIBES, ARMATURARIDGID, TECE BERETTAFLOWAIRKOŁORIELLO GROUPTECH STEROWNIKIBIAWARGAVIAKOSPELROCATERMETBMETERSKOTARROTHTOPVACJUNKERS BOSCHGAZEXLFPROTHENBERGERTUCAIBWTGEBERITMAGNAPLASTRUMETVAILLANTCERSANITGIACOMINIMCALPINESALUS CONTROLSVALVEXCOMAPGORGIELMEIBESSANITWATTS, CONCEPTGRUNDFOSMK ŻARYSANHAVITECOCONEX BANNINGERHERZNICZUKSAUNIER DUVALVTS EUROHEATDANFOSSHONEYWELL HOMENMCSCHELLWEBADE DITRICHOVENTROPSECESPOLWILOEE ODLEWNIAPERFEXIMSFA POLANDWOLFELEKTROMETIMMERGASPURMOSIGMA-LIWOMIXJEREMIASQIKSONNIGERZEHNDER
 

Więcej zdjęć z Giełdy znajdą Państwo pod linkiem:

Videorelacje:


Dokumentacja Giełda Towarowa Edycja III