Produkty

GIEŁDA TOWAROWA GRUPY INSTAL-KONSORCJUM 2023

 
 
Logo III Giełdy Towarowej IK
jjj Zarejestruj się

 

Z nieukrywaną radością informujemy, iż został ustalony termin III Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum - 14 i 15 września 2023 roku. Giełda odbędzie się w HALI EXPO w Łodzi, Al. Politechniki 4. Tak jak w poprzednich edycjach, w Giełdzie Towarowej uczestniczyć będą przede wszystkim Klienci naszych hurtowni. Jesteśmy przekonani,  że III Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum odniesie spektakularny sukces zarówno sprzedażowy jak i organizacyjny. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

 

 

O Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum

 

             Giełda Towarowa organizowana przez Grupę Instal-Konsorcjum jest imprezą sprzedażową, w której udział mogą wziąć Klienci hurtowni Instal-Konsorcjum. Choć główną ideą wydarzenia jest stworzenie konkurencyjnych warunków do zakupów, istnieje wiele powodów, które sprawiają, że Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum cieszy się dużym zainteresowaniem wśród instalatorów, firm wykonawczych oraz producentów.

Czego można spodziewać się po III Edycji Giełdy Towarowej Grupy IK w 2023 roku?

Decydując się na udział w Giełdzie Towarowej Grupy IK, każdy uczestnik może liczyć na:

  1. cenne nagrody w różnych konkursach,
  2. specjalne oferty cenowe oraz pakiety produktów premiowanych dodatkowymi punktami PIK,
  3. bezpośredni kontakt z przedstawicielami producentów, dystrybutorów oraz specjalistów, z którymi współpracuje Grupa Instal-Konsorcjum,
  4. merytoryczne szkolenia, prelekcje i pokazy instruktażowe,
  5. wydarzenia towarzyszące, które wzbogacą i urozmaicą formułę Giełdy Towarowej.

 

III Edycja Giełdy Towarowej Grupy IK już 14 - 15 września 2023 roku!

 


 

Instal Konsorcjum organizuje Giełdę Towarową cyklicznie od 2016 roku. Jest to doskonała okazja do tego, aby spotkać się nie tylko z producentami rozwiązań grzewczych i instalacyjnych, ale także wymienić się doświadczeniami z przybyłymi na to wydarzenie gośćmi. Mając na uwadze popularność Giełdy Grupa Instal-Konsorcjum po raz trzeci organizuje to wydarzenie. Czy będzie równie udane, jak poprzednie edycje? Z pewnością. Śmiemy nawet twierdzić, że będzie jeszcze lepsze! Obecnie jesteśmy w fazie planowania poszczególnych działań i zapraszania naszych gości. Szykujemy dla Was niezwykłą III Edycję Giełdy, która zarówno uczestnikom, jak i gospodarzom na długo zapadnie głęboko w pamięć.

 

 

Dlaczego warto wybrać się na III Edycję Giełdy Towarowej  Grupy IK?


Giełda Towarowa organizowana przez Grupę Instal-Konsorcjum jest prestiżową imprezą targowo-handlową, którą właściciele kierują do swoich kluczowych Klientów z całego kraju.


 

Możliwość spotkania z producentami

 III Edycja Giełdy Towarowej Grupy IK  daje możliwość spotkania się z czołowymi producentami z branży. Klienci mogą z nimi nie tylko porozmawiać, ale także nabyć towary w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, których próżno szukać na sklepowych półkach. Wielu wystawców właśnie podczas tego wydarzenia planuje premiery nowych rozwiązań, dzięki czemu odwiedzający Giełdę instalatorzy i firmy wykonawcze jako pierwsi mogą zapoznać się z niedostępnymi jeszcze na rynku produktami.

Wydarzenia towarzyszące i wiele atrakcji

Jak to mówią: „nie samą pracą człowiek żyje”. Dlatego III Edycja Giełdy Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum będzie także bogata w wiele atrakcji, które sprawią, że pomiędzy spotkaniami i zakupami będzie można przyjemnie spędzić czas. Co więcej, po raz kolejny szykujemy wiele, atrakcyjnych nagród. Wystarczy zarejestrować się wcześniej na stronie i spełnić określone w regulaminie warunki.

 

 

Sprawdź inne edycje Giełdy Towarowej IK

 


Partnerzy medialni Giełdy Towarowej Grupy IK


Partner medialny IK
Partner medialny Instalacje
Partner medialny Instal-reporter
Partner medialny Lider Budowlany
Partner medialny Wszystko Działa