Program partnerski Ariston - artykuł opublikowany w BIULETYNIE IK Edycja JESIEŃ 2021

Ariston jest marką uznawaną za globalnego specjalistę w dziedzinie podgrzewania wody oraz produktów grzewczych. Urządzenia, które oddają do użytku, służą komfortowi osób, które postawią na markę. Producent stawia bowiem nie tylko na trwałą jakość, zaawansowane działanie, ale również na włoski design, który wyróżnia się na rynku. Warto mieć na uwadze, że Ariston jest częścią grupy kapitałowej Ariston Thermo Group, która jest światowym liderem w dziedzinie komfortu cieplnego. Ariston stawia nie tylko na Klienta końcowego, ale także na Instalatorów, którym proponuje program partnerski "My Ariston". Biorąc w nim udział, mogą oni czerpać wiele korzyści. Co warto wiedzieć na temat programu? Odpowiedź poniżej.

 


Z artykułu dowiesz się:

 1. Jaka jest idea programu partnerskiego „My Ariston"?

 2. Jakie warunki należy spełnić, aby móc przystąpić do programu partnerskiego „My Ariston"?

 3. W jaki sposób można zdobyć nagrody w programie partnerskim „My Ariston"?

 4. Czego jeszcze oprócz nagród może spodziewać się uczestnik programu partnerskiego „My Ariston"?

 5. Na co mogą liczyć najlepsi uczestnicy programu?


Jaka jest idea programu partnerskiego „My Ariston"?

Program partnerski „My Ariston” opiera się na niezwykle prostej idei — Instalatorzy, którzy pracują na produktach marki, dają swoim Klientom najwyższą jakość urządzeń, pewność ich długotrwałego działania oraz bezpieczeństwo. Mając to na uwadze, właściciele marki stawiają na rozwój Instalatorów oraz ich zadowolenie, które pojawia się po otrzymaniu atrakcyjnych nagród, jakie można zdobyć, będąc uczestnikiem programu.

Decydując się na udział w programie partnerskim „My Ariston”, warto mieć na uwadze, że każda osoba będąca jego częścią staje się członkiem elitarnego grona Instalatorów. I właśnie tak jest traktowana.

Jakie warunki należy spełnić, aby móc przystąpić do programu partnerskiego „My Ariston"?

Każdy Instalator, który chce przystąpić do programu partnerskiego „My Ariston” musi spełnić kilka warunków. Najważniejsze zapisy to:

 1. Uczestnikiem programu może zostać osoba fizyczna lub prawna, a także jednostki organizacyjne, które nie posiadają osobowości prawnej.

 2. Uczestnik w dniu przystąpienia do programu musi mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą, która opiera się na handlu i instalacji kotłów gazowych. Istotne jest to, aby w ramach prowadzonej działalności Instalator montował u Klientów Towary Objęte Programem.

 3. Osoba rejestrująca się w programie zobowiązana jest do wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz akceptacji Regulaminu Programu „My Ariston” oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, które zawarte są w formularzu rejestracyjnym w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji programu partnerskiego „My Ariston".

Wszelkie informacje dotyczące uczestnictwa w programie „My Ariston” zostały określone w Regulaminie.

W jaki sposób można zdobyć nagrody w programie partnerskim „My Ariston"?

Ariston opracował proste zasady programu partnerskiego, dzięki którym wystarczy kilka prostych kroków, aby Instalatorzy zdobyli cenne nagrody:

 1. Zarejestruj się w programie partnerskim „My Ariston”. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie programu.

 2. Kupuj wysokiej jakości, niezawodne systemy grzewcze marki Ariston, które objęte są programem.

 3. Loguj się na stronie programu (www.myariston.pl).

 4. Wejdź na zakładkę „Rejestracja sprzedaży” i wpisz w odpowiednim miejscu unikatowy kod, który ukryty jest pod zdrapką na naklejce.

 5. Zdobywaj punkty, które na Twoje konto trafiają od razu po rejestracji wspomnianych kodów.

 6. Zamawiaj i odbieraj nagrody z katalogu Ariston.

PAMIĘTAJ!

Naklejki, które musisz rejestrować, aby zdobywać punkty, znajdują się na każdym urządzeniu marki Ariston. Zawsze zbieraj wszystkie naklejki i faktury, które pomogą zweryfikować zdobyte przez Ciebie punkty.

Jakie nagrody są dostępne w programie My Ariston?

Najbardziej popularnym koszykiem nagród jest „Oferta Specjalna 10+1”. Rejestrując urządzenie premiowane w programie o wartości 3 800 pkt Instalator może zamówić kocioł Clas ONE za 1 zł. Dostępne są też opcje z dopłatą, Instalator może zapłacić za kocioł zarówno punktami oraz złotówkami, przykładowo 1140 pkt + 1999 zł, 1900 pkt + 1499 zł lub 3040 pkt + 699 zł za Clas ONE.

W katalogu nagród dostępne są też przelewy na kartę VISA. To ciekawe rozwiązanie, Instalator zamienia zebrane punkty na złotówki, którymi może płacić w formie karty prepaid w każdym punkcie handlowym w Polsce, który obsługuje płatności bezgotówkowe.

Czego jeszcze oprócz nagród może spodziewać się uczestnik programu partnerskiego „My Ariston"?

W ramach programu partnerskiego marka Ariston oferuje także jego uczestnikom niezwykle atrakcyjne Akcje Specjalne, w których mogą oni zdobyć doskonałe nagrody. Co więcej, każdy uczestnik programu może liczyć także na atrakcyjne szkolenia oraz aktualne informacje branżowe, dzięki którym Instalator będzie jeszcze lepiej wykonywał swoje zadania. Wszystko dlatego, że marce Ariston zależy na rozwoju każdego Instalatora, który jest uczestnikiem programu.

Na co mogą liczyć najlepsi uczestnicy programu?

Uczestnicy, którzy zdobędą w programie „My Ariston” więcej niż 2,8 tys. punktów standardowych, stają się Ekspertami Ariston. W momencie, kiedy przekroczą pułap 7,2 tys. punktów standardowych, wówczas uzyskają tytuł Eksperta GOLD. Należy przy tym pamiętać, że do punktów standardowych nie wlicza się punktów promocyjnych.

Takie działania mają na celu pokazanie, że Ariston docenia najlepszych uczestników programu. Najlepsi z najlepszych mogą otrzymać poniższe nagrody:

 1. Oklejenie samochodu — firma Ariston oklei samochód uczestnika programu lub dopłaci 900 zł do oklejenia. Jest to oferta limitowana, z której może skorzystać pierwszych 40. Ekspertów, którzy wybiorą wspomnianą opcję.

 2. Dyplom Eksperta Ariston — jest to dokument potwierdzający kompetencje uczestnika programu partnerskiego oraz jego doświadczenie i wiedzę w pracy z urządzeniami marki Ariston.

 3. Nagrodę Marzeń — kiedy uczestnik przekroczy pułap 4200 punktów, może wybrać dowolną nagrodę, którą producent wyceni dla niego indywidualnie.

Więcej na temat programu partnerskiego „My Ariston” można przeczytać na stronie producenta.

Przeczytaj także:

 

Autor: Aneta Wojtczak

Sprawdź bogatą ofertę pomp ciepła na ik.pl!
Programy Partnerskie Producentów

 

 

 

 

Instal-Konsorcjum — Twój sprawdzony Partner!