Produkty

AEG: nowe odkurzacze centralne

Dodano 15.03.2013

AEG jest ostatnim z wielkich producentów odkurzaczy centralnych, którzy wprowadzili swoje produkty do Polski.

Firma AEG została założona w Niemczech w 1887 r. Jest jednym z pionierów wdrażających nowoczesne technologie w urządzeniach codziennego użytku. Wprowadzone do Polski odkurzacze to linia produktów składająca się z czterech typów jednostek centralnych przeznaczonych do domów o powierzchni od 150 do 500 m2. Wszystkie urządzenia w typoszeregu charakteryzują się unikalnym wzornictwem połączonym ze starannością wykonania, dzięki czemu każde z nich można określić jako doskonałe w formie i działaniu. Jest to znak rozpoznawczy produktów AEG. Wraz z jednostkami centralnymi wprowadzono nowe dedykowane zestawy do sprzątania. Pozwalają one na zdalne włączanie i sterowanie mocą odkurzania.

Jednostki centralne AEG są kompatybilne z popularnymi systemami instalacyjnymi, wszystkimi gniazdami ssawnymi i automatycznymi szufelkami, co pozwala na ich montaż jako zamienniki do konkurencyjnych odkurzaczy.

Wygląd i wykonanie jednostek centralnych pozwala na ich instalację nie tylko w kotłowni lub garażu, ale również w garderobach lub szafach wnękowych. Wszystkie jednostki centralne zostały wyposażone w zintegrowane tłumiki hałasu oraz możliwość współpracy z dodatkowym filtrem HEPA, który pozwala na rezygnację z wyrzutni powietrza, tak trudnej do zainstalowania w apartamentach lub w domach wielorodzinnych. Wybrane modele wyposażono w duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który przekazuje wskazania o stanie jednostki centralnej, stopniu zapełnienia zbiornika na kurz lub innych istotnych informacjach dla użytkownika.

Produkty AEG są dostępne w Polsce w hurtowniach grupy Instal-Konsorcjum, które dystrybuują również odkurzacze centralne aeroVac i Vacu-Maid.

www.aeg.odkurzaczecentralne.pl