Produkty

Afro New - nowa odsłona dobrego stylu

Dodano 19.07.2012

Afro New to nowy modułowy grzejnik Instal-Projektu. Smukłe pionowe profile, połączone w prosty i elegancki sposób, to nowoczesny pomysł na dostarczanie ciepła w dobrym stylu i w niemal każdym rozmiarze.

Grupa Modulus to modele grzejników, w których klient sam może zdecydować o ich parametrach: wysokości, szerokości i ilości członów. Grzejniki modułowe to pomysłowe i pomocne rozwiązanie dla każdej przestrzeni, umożliwiające dopasowanie grzejnika do parametrów nawet nietypowego wnętrza.

Afro New to grzejnik, który składa się ze smukłych, prostokątnych profili tworzących regularną i elegancką konstrukcję. Nowy model to więcej możliwości: zwiększona gęstość rurek sprawia, że grzejnik zyskuje zwartą, smukłą budowę. Nowością jest możliwość stworzenia wersji podwójnej grzejnika: oprócz rzędu rurek z przodu możliwe jest dołączenie rurek również z tyłu, dzięki czemu uzyskujemy dwa rzędy pionowych profili i podwójną moc grzewczą.

Grzejnik Afro New pojawia się w ofercie obok swojego poprzednika i bezpośredniej inspiracji - modelu Afro. Posiada te same zalety: smukłość kształtu, prostą i elegancką formę i co najważniejsze: modułowość. Liczba członów, którą może posiadać grzejnik mieści się w przedziale od 10 do 48 elementów. Grzejnik można dowolnie „konstruować” – może być wysoki i wąski, bądź niski i długi, może przybrać taki kształt, jaki odpowiada możliwościom aranżacyjnym wnętrza.

Afro New to nowa, ulepszona, ale niezmiennie elegancka odsłona modułowości w grzejnikach centralnego ogrzewania.