Produkty

Bogata oferta drzwi prysznicowych od Sanplast

Dodano 08.05.2012

Nowoczesne miejsce prysznicowe to nie tylko elegancki wygląd i przyciągające oko detale. Przede wszystkim to rozwiązania techniczne, dzięki którym codzienne użytkowanie jest niezwykle łatwe. Efektowne wykończenie i uzyskanie najwyższej funkcjonalności umożliwi dobranie odpowiednich drzwi prysznicowych, których bogaty wybór zapewnia oferta firmy Sanplast S.A.

Nowoczesne, ciekawe wzornictwo i pieczołowite wykonanie to najistotniejszy element drzwi prysznicowych marki Sanplast. Dzięki nim każde wnętrze da się dowolnie zaaranżować. Oto kilka propozycji:

Space Line

Produkty serii Space Line zachwycają nowoczesną linią i solidnością wykończenia. Drzwi prysznicowe WALK- IN D/SPACE, dzięki swojej wysokości- 215,6 cm- zapewnią wygodę kąpieli także osobom o wysokim wzroście. Stabilność drzwi zapewnia jest funkcjonalny łącznik górny ze standardowo mocowaną deszczownicą prysznicową. Produkt ten nadaje się do montowania zarówno w wersji lewej lub prawej. Minimalistyczna forma oraz duża przestrzeń prysznicowa, czynią z drzwi D/SPACE idealne rozwiązanie dla nowoczesnych, ale przestronnych łazienek.

Avantgarde IV

Najnowsza propozycja firmy Sanplast SA to drzwi skrzydłowe DJ2L(P)/AVIV. Charakteryzują się one przede wszystkim wysoką na 200 cm konstrukcją, luksusowym wyglądem i wygodą, a wszystko to w myśl najnowszych trendów. Dla łatwiejszego otwierania i czyszczenia, drzwi wyposażone zostały w mechanizm unoszenia. Dzięki uszczelce magnetycznej, transparentnej uszczelce na dolnej krawędzi drzwi oraz chromowanej listwie odprowadzenie wody z powierzchni szkła jest prostsze. Wygodne otwieranie umożliwia stylowy, chromowany uchwyt. Dodatkowo można dołączyć ściankę przedłużającą, co wzbogaci możliwości aranżacyjne łazienki. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostą, atrakcyjną formę i nowoczesny design.

Prestige III

Kolejną propozycją dla osób, które cenią sobie ponadczasowość designu i funkcjonalność, są drzwi skrzydłowe serii Prestige III. Nowoczesne drzwi skrzydłowe DJ/PRIII, DD/PRIII oraz  DJ2/PRIII posiadają wypełnienie z bezpiecznego szkła hartowanego. Mechanizm unoszenia skrzydła zapewnia wygodne otwieranie i szczelne zamykanie kabiny. W przypadku wszystkich drzwi możliwe jest otwieranie drzwi również do środka, co czyni produkty te jeszcze bardziej funkcjonalnymi i dostosowanymi do każdego typu łazienki. Aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, można wzbogacić je o ściankę przedłużającą, co daje nam możliwość zabudowy wnęk szerokich nawet do 170 cm.

Free Line

Nowoczesne, eleganckie, bezramowe drzwi skrzydłowe dwuelementowe DJ2/FREE serii Free Line to kolejna propozycja do nowoczesnej łazienki. Modernistyczny design serii, komponuje się z detalami produktów, tworząc harmonijną całość. Drzwi otwierane są za pomocą eleganckich, płaskich od środka zawiasów o nowoczesnej stylistyce, zapewniających łatwe czyszczenie powierzchni. Wygodne otwieranie drzwi umożliwia elegancki chromowany uchwyt. Drzwi te z pewnością mogą zostać ozdobą każdej eleganckiej łazienki.

Vera

Z myślą o właścicielach niewielkich łazienek powstały drzwi skrzydłowe serii Vera DJ/VE. Posiadają one przesunięty punkt obrotu, dzięki czemu ułatwione jest ich otwieranie. Do wnek dedykowane są drzwi przesuwne D4/VE. Ich system jezdny oparty jest o zespół podwójnych rolek łożyskowych mocowanych w tafli szkła oraz podwójnych odpinanych rolek dolnych. Dodatkowym atutem  jest fakt, że można je wzbogacić o  ściankę boczną, dzięki czemu możemy stworzyć niepowtarzalny produkt, który stanowić będzie ozdobę naszej łazienki.

Aspira II

Seria Aspira II charakteryzuje się klasyczną, ponadczasową linią oraz niezwykłą funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań. Drzwi przesuwne trójelementowe DTr/ASPII to produkt, w którym system jezdny oparty jest o rolki łożyskowe oraz wypinane suwaki dolne. Ich niekwestionowanym atutem jest fakt, iż drzwi przesuwane są na całej długości, dzięki czemu zapewnione jest bezproblemowe wejście zarówno z lewej jak i prawej strony. Dodatkowo można je łączyć ze ściankami SS0/ASPII oraz SS2/ASPII i stworzyć własne, dopasowane do miejsca zabudowy konfiguracje.

TX

Ostatnią propozycję Sanplast SA stanowią produkty serii TX. Składają się na nią posiadające przesunięty punkt obrotu drzwi skrzydłowe DJ/TX5 oraz przesuwne D2/TX5. System jezdny  D2/TX5 oparty jest o pojedyncze rolki łożyskowe mocowane w tafli szkła oraz odpinane rolki dolne. Wygodne otwieranie czy przesuwanie drzwi umożliwia chromowany i estetyczny uchwyt, mogący pełnić również funkcję wieszaka. Wysoka jakość drzwi serii TX zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

            Każda łazienka jest inna. Bez względu na to czy dysponujemy przestronnym salonem kąpielowym, czy też niewielkim pomieszczeniem, drzwi prysznicowe to rozwiązanie do każdego pomieszczenia. Wśród produktów Sanplast SA możemy wybierać spośród drzwi skrzydłowych, przesuwnych czy typu walk-in, a z pewnością uda się znaleźć rozwiązanie idealne dla naszej łazienki.