Produkty

concept by Geberit – Twój koncept na idealną łazienkę

Dodano 02.11.2020

Idealna łazienka nie istnieje – to zdanie to tylko w połowie prawda. Nie istnieje jeszcze! Dzięki serii concept zbudujesz perfekcyjną łazienkę, której najważniejszą cechą będzie trwałość i niezawodność. Dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom podtynkowym nic nie naruszy wyjątkowości tego miejsca.Najistotniejszym elementem wyposażenia każdej łazienki jest oczywiście toaleta. Każdy chciałby wybrać najbardziej sprawdzone rozwiązanie w tym zakresie, jednak najlepszych nie widać – są ukryte pod ścianą. Prawdziwie niezawodnym jest Duofix UP320. Jego wyjątkowo prosta konstrukcja zapewnia niezwykle prosty montaż. Rama stelaża została zaopatrzona w szereg otworów montażowych, dzięki czemu można go zainstalować przed ścianą gipsowo-kartonową, przed pełną ścianą lub wykorzystać do tego celu drewnianą ścianę szkieletową czy profile montażowe.

Dołączona do stelaża Duofix spłuczka Sigma to dodatkowa zaleta dla każdego mieszkania – została wyposażona w wyjątkowo prosty system regulacji ilości spłukiwanej wody, dzięki czemu w kilka chwil można przełączyć się na tryb oszczędny, pozwalający ograniczyć zużycie wody nawet o 1/4. 

Stelaże concept nie ograniczają się wyłącznie do tych, instalowanych na ścianie – znajdują się wśród nich także stelaże Kombifix UP320, których przeznaczeniem jest montaż na ścianie masywnej i zamurowanie lub obmurowanie. 

Nawet doskonały stelaż nie może działać bez odpowiedniego przycisku. Oferta marki concept to także przycisk uruchamiający Sigma01, wyposażony w możliwość dwudzielnego spłukiwania. Klasyczne okrągłe kształty przycisków, biała alpejska barwa oraz prosta konstrukcja, zapewniająca błyskawiczny montaż to podstawowe cechy tego detalu, będącego niezbędnym elementem wyposażenia łazienki. Przycisk Sigma01 pasuje zarówno do stelaża Duofix UP320, jak i Kombifix UP320.

Stelażowi potrzebna jest także stabilność oraz odpowiednie mocowanie do ściany. W tym pomogą wsporniki Duofix, wyróżniające się wyjątkową trwałością. Co więcej, ich szczególną zaletą są osadzone elementy wsporcze, dzięki którym na stelażu można umieścić mocowania pozwalające na zainstalowanie półki. To dodatkowa zaleta dla każdego, kto myśli o niestandardowym wyposażeniu swojej łazienki. 

Aby uzupełnić całą ofertę łazienkową, umieściliśmy w niej także stelaże Duofix i Kombifix przeznaczane do montażu umywalek. Różnicą w stosunku do ich odpowiedników do przyłączenia toalet jest zlokalizowanie trawersów i brak spłuczki. Co więcej, stelaż Kombifix do umywalek jest dodatkowo dużo niższy, dzięki czemu dużo łatwiej osadzić go w ścianie. Stelaże wyposażono w dwa przyłącza wody oraz w kolano odpływowe, dodatkowo izolowane akustycznie. Pozwala to na wyciszenie tej części systemu kanalizacyjnego, a tym samym zwiększenie komfortu podczas wizyty w toalecie. Warto zaznaczyć, że tak jak w przypadku stelaży do WC, stelaże do umywalek Kombifix nie nadają się do montażu na płytach gips-karton, ale wyłącznie do zabudowy ciężkiej. 

Jeśli poszukujesz trwałego, funkcjonalnego i, co najważniejsze, niezawodnego rozwiązania do Twojej łazienki, systemy podtynkowe concept by Geberit są idealnym wyborem. Nie tylko nie przysporzą Ci dodatkowego wysiłku podczas instalacji, ale dzięki nim zyskasz też pewność, że w Twoje ręce trafiają sprawdzone produkty o wysokiej renomie, poświadczonej nie tylko przez setki tysięcy użytkowników, ale też tysiące instalatorów. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś – wybierz concept by Geberit i stwórz łazienkę, w której zawsze będziesz czuć się pewnie. 

www.concept.ik.pl
www.geberit.pl