Produkty

Concept by Ideal Standard

Dodano 11.12.2012

To, co jeszcze przed kilkoma laty było jedynie codziennym dbaniem o higienę, dziś ewoluowało i oznacza o wiele więcej. W nowoczesnej łazience nie tylko można się umyć, ale przede wszystkim służy ona jako miejsce pielęgnacji ciała oraz szeroko pojmowanej relaksacji. Można w niej odnaleźć ukojenie dla duszy, chwilę zapomnienia i to, co najważniejsze - spokój.
 
Temat kąpieli, mycia czy porannego prysznica stanowi dzisiaj nie lada wyzwanie. Chodzi nie tylko o czysto architektoniczne aspekty, ale i funkcjonalność, tak ważną we współczesnym domu. Spełnienie indywidualnych potrzeb oraz satysfakcja estetyczna zamieniają niepozorne pomieszczenie codziennego użytku w łazienkę z Twoich snów, w której znajdujesz ukojenie i spokój. Dzięki produktom Concept jesteśmy coraz bliżej tego celu, ponieważ możemy zaspokoić każde Twoje pragnienie i marzenie.
 
Od 40 lat marka Concept kojarzy się w Europie z produktami o najwyższej jakości w dziedzinie wyposażenia łazienkowego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu temat armatury łazienkowej jest nam dobrze znany - stworzyliśmy program Concept 100 z myślą o tym, by sprostać wymaganiom naszych klientów zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym. Chcemy po prostu, abyś dzięki produktom Concept odnalazł w swojej łazience oazę spokoju i relaksu.
 
Concept 100
 
Technologia, komfort użycia, estetyka wykonania i cena: w przypadku Concept 100 wszystko współgra ze sobą idealnie. Baterie te, wyprodukowane przez światowego lidera w tym segmencie, firmę Ideal Standard, charakteryzują się ponadczasowym designem oraz perfekcyjnie wpisują się w aktualne trendy. Dowodem na to są minimalistyczne wykończenia baterii.
 
W armaturze zastosowano technologię ceramicznej głowicy, której działanie zostało przetestowane i sprawdzone w renomowanych laboratoriach. Dzięki niemu możliwe jest sterowanie temperaturą oraz zużyciem wody. Gwarantujemy wygodne użytkowanie armatury oraz jej niezawodność i bezpieczeństwo. Wszystko za bardzo przystępną cenę, która przykuwa uwagę nie tylko klientów indywidualnych, ale również firm profesjonalnie zajmujących się wyposażaniem oraz projektowaniem łazienek.
 
Bateria umywalkowa Concept 100 niebawem zostanie wyróżniona tytułem „WELL - Water Efficiency Labelling”. Europejski znak jakości WELL potwierdza oszczędność w zakresie wody i energii oraz jest świadectwem najwyższej jakości. Przy ubieganiu się o niego brane są pod uwagę takie aspekty, jak: przestrzeganie norm europejskich oraz obowiązujących przepisów budowlanych, wytycznych dotyczących ograniczeń zużycia wody oraz higieny zagwarantowanej przy braku ingerencji chemikaliów i innych środków odkażających. Certyfikat „WELL“ jest dowodem niezawodnej jakości, która charakteryzuje baterie umywalkowe Concept 100.
 
Concept 200
 
Żadne inne urządzenia w domu nie są używane tak często, jak armatura sanitarna, dlatego ścisła symbioza pomiędzy estetyką a funkcjonalnością w przypadku baterii odgrywa tak istotną rolę. Projektanci Ideal Standard, światowego lidera w branży armatury łazienkowej, stworzyli serię armatury w ramach programu Concept 200, którą charakteryzuje jednolita koncepcja. Nowoczesny design, wkomponowany w innowacyjne rozwiązania technologiczne, sprawia, że linia produktów Concept 200 idealnie podkreśli walory Twojej łazienki oraz kuchni.
 
Wszystkie baterie Concept 200 zostały stworzone również z myślą o innych produktach, dlatego doskonale pasują pod względem estetycznym i praktycznym do kabin prysznicowych, ceramiki i pozostałych akcesoriów z serii.
 
Wszędzie tam, gdzie w domu słychać wodę - niezależnie od tego, czy jest to szum strumienia wlewanego do wanny czy uderzenia pojedynczych kropel o szyby kabiny prysznicowej - znajdują zastosowanie innowacyjne rozwiązania z serii Concept 200. W przypadku prysznica i wanny pozostaje więc tylko kwestia wyboru, czy bateria ma być zewnętrzna czy wbudowana.
 
Jeśli podejmiesz już decyzję, nowa linia produktów Concept 200 nie zawiedzie twoich oczekiwań. Zapewniamy wieloletnią gwarancję jakości i funkcjonalności zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz ich niezawodność. Concept 200 to także stale rozwijane pomysły i nowe koncepcje. Uniwersalny zestaw montażowy do wbudowanych armatur daje możliwość późniejszej zamiany baterii z mieszaczem na termostatyczną. A wszystko dla Twojej wygody!
 
Więcej informacji na temat produktów Concept znajdą Państwo na stronie www.concept.ik.pl.