Produkty

Design. Rozmiar. Grohe

Dodano 09.09.2014

Od lat Grohe oferuje szeroką gamę baterii umywalkowych w różnorodnej stylistyce. Teraz Grohe oferuje jeszcze więcej: dodatkową komfortową przewagę - wybór rozmiarów. Wybór odpowiedniej wielkości nigdy nie był tak wielki! Teraz nasze najpopularniejsze baterie oferujemy w rozmiarze od XS do XL. Luksus wyboru w twoich rękach dzięki Grohe.

WYBIERZ SWÓJ ULUBIONY DESIGN

Opływowy, regularny i cylindryczny kształt? Ostre, dynamiczne linie sześcianu? Niezwykły design, którego można dotknąć? Niezależnie od tego jaki styl preferujesz, baterie Grohe perfekcyjnie wpasują się w twoją łazienkę, ponieważ Grohe oferuje niezrównany wybór rozmiarów. Tworzenie kompletnych rozwiązań nigdy nie było łatwiejsze.

WYBIERZ ODPOWIEDNI ROZMIAR

Jeśli już wybrałeś swój ulubiony design, teraz możesz przystąpić do podjęcia decyzji dotyczącej wielkości baterii, biorąc pod uwagę swoje potrzeby oraz całej rodziny. Potrzebujesz baterii do małej toalety czy baterii łazienkowej, która oferuje dodatkowy komfort, dzięki któremu dzieci mogą łatwiej umyć ręce? Teraz odpowiedni produkt jest dostępny w odpowiednim rozmiarze.

Więcej informacji na temat doboru baterii na stronie http://www.grohe.com/pl/31360/grohe/lazienki/od-xs-do-xl. W załączniku ulotka promocyjna do pobrania.

BATERIE GROHE OD XS DO XL