Produkty

Enix: wyjątkowy design i funkcjonalność

Dodano 09.06.2014

Podążając za zmieniającymi się trendami i oczekiwaniami Klienta, stale kładziemy nacisk na rozwój produktu i jego wzornictwo, jak również na wyposażenie go w dodatkowe funkcje. Obecnie w swojej ofercie firma ENIX posiada luksusowe grzejniki klasy premium z serii DESIGN, grzejniki dekoracyjne oraz klasyczne grzejniki łazienkowe.

Linia Design to eleganckie, dostosowane do wymagających i nowoczesnych wnętrz grzejniki. Ich oryginalna forma i staranne wykończenie podkreślą piękno i charakter pomieszczenia. W 2013 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o dwa nowatorskie modele: MANGO LIGHT i LIBRA AUDIO.

MANGO LIGHT to pionowy grzejnik połączony z oświetleniem, złożony z profili o ciekawym i niepowtarzalnym kształcie. Refleksy światła  stwarzają w pomieszczeniu niezwykłą atmosferę, podkreślając jednocześnie jego delikatną formę i wyjątkowe walory wzornicze.

Jego elegancki wygląd z pewnością nada pomieszczeniu unikalnego charakteru.

Produkt został doceniony w konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2014”.  Zdobył wyróżnienie w tegorocznej edycji w kategorii grzejniki.

LIBRA AUDIO – designerska perełka, która wyróżnia się doskonałą symetrią i oryginalną formą, ale przede wszystkim innowacyjną kolumną głośnikową przystosowaną do montażu w grzejniku. Stworzony dla miłośników muzyki, którzy cenią sobie również niepowtarzalny wystrój wnętrza. Unikatowość rozwiązań i wspaniały design z pewnością pozwoli na stworzenie nietuzinkowej aranżacji. Rozwiązanie to można zastosować w miejscach, gdzie brakuje przestrzeni na konwencjonalne głośniki.

Głośnik zastosowany w kolumnie Libra Audio to najwyższej klasy przetwornik szerokopasmowy znakomitej firmy Fountek, który posiada wyjątkowo liniową charakterystykę przetwarzania. Przekłada się to bezpośrednio na bardzo spójne i detaliczne brzmienie.

Ewelina Szyndler
www.enix.pl