Produkty

Grupa Armatura

Dodano 01.07.2011

Grupa Armatura jest wiodącym polskim producentem baterii, zaworów i grzejników aluminiowych. Główną ofertę firmy stanowi szeroka gama baterii łazienkowych i kuchennych oraz natrysków.

Uzupełnieniem oferty są zawory oraz grzejniki aluminiowe wraz z elementami montażowymi. Priorytetem dla firmy jest nieustanne podnoszenie poziomu jakości wyrobów poprzez śledzenie zmian potrzeb Klientów oraz udoskonalanie asortymentu, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. W celu zapewnienia komfortu Klientom Grupa Armatura posiada rozbudowaną sieć dystrybucyjną obejmującą hurtownie instalacyjno sanitarne, hipermarkety budowlane oraz sklepy patronackie. Klienci mają zagwarantowany serwis gwarancyjny – 48 godzin, do dyspozycji Klientów jest bezpłatna infolinia. Działania zgodne z ISO 9001 oraz nowoczesne rozwiązania w postaci serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych dają poczucie satysfakcji nawet najbardziej wymagającym Klientom.


BATERIE Z KLASĄ

Premium Class Grupy Armatura została stworzona specjalnie dla odbiorcy szukającego oryginalnych i bardziej wyrafinowanych rozwiązań do swojego domu. Elegancka forma, wysoka jakość i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań to największe atuty kolekcji. PREMIUM CLASS to optymalne połączenie jakości i wyszukanego wzornictwa. Prawdziwy klejnot w Państwa łazience i kuchni.

 


ZAWORY

Zawory kulowe stanowią integralną część każdej instalacji wodociągowej i gazowej, dlatego od ich niezawodności i szczelności zależy prawidłowe wykonanie wszelkich prac instalacyjnych i remontowych. Zawory kulowe Grupy Armatura charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną jak i chemiczną. Na poszczególnych etapach procesu produkcji zawory poddawane są próbom skręcania i szczelności, mającym na celu zagwarantowanie wysokiej jakości elementów. Każdy zawór posiada pięcioletnią gwarancję oraz Atest Higieniczny i Deklarację Zgodności.


ALUMINIOWE GRZEJNIKI

Grzejnik – ciepły element naszego mieszkania – nieoceniony zimą, uśpiony latem. Wykonany jest z aluminium najwyższej jakości, w trakcie produkcji poddawany wielokrotnie procesowi kontroli. Od środka zabezpieczony w procesie elektroforezy specjalną powłoką zapobiegającą korozji międzykrystalicznej, dzięki czemu możliwa jest jego współpraca z instalacją miedzianą. Oferowane parametry pracy gwarantują jego najwyższą skuteczność. Grzejniki pod marką Gavia są produkowane wyłącznie dla Instal-Konsorcjum i dostępne są jedynie w hurtowniach Instal-Konsorcjum.

ARMATURA KRAKÓW S.A.

www.grupa-armatura.pl