Produkty

Grzejnik Inventio od Instal-Projekt

Dodano 17.12.2012

Grzejnik centralnego ogrzewania INVENTIO odpowiada zapotrzebowaniu na estetyczne rozwiązania odbiorców, którzy cenią sobie wyszukany styl i nowoczesny design.

Ten model pokazuje, że grzejnik to nie tylko drabinka czy żeberka – dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym można zamienić go w wielkoformatową fotografię.

Model INVENTIO stanowi rozwiązanie dla dużych, eleganckich pomieszczeń, które wymagają odpowiedniego wykończenia i uzupełnienia. Minimalizm, elegancja i nieoczywista forma sprawiają, że INVENTIO idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza, wymagające niestandardowych rozwiązań.

Obok dostępnych w ofercie ekranów She i Chillout, pojawiły się nowe nadruki. LA BELLA TOSCANA to nowa, nastrojowa kolekcja, inspirowana tym pięknym włoskim regionem. Ekrany ze zdjęciami pejzaży Toskanii pozwalają wprowadzić do wnętrza atmosferę Italii i stworzyć niepowtarzalny klimat.

Ekrany She i Chillout proponowane przez Instal-Projekt to sprawdzone rozwiązania: tajemniczy portret kobiety, utrzymany w klasycznym zestawieniu czerni i bieli oraz delikatny i kobiecy, kwiatowy wzór, dodający wnętrzu lekkości. Kolekcja LA BELLA TOSCANA to z kolei pomysł dla miłośników pięknych krajobrazów: delikatny, nieco melancholijny pejzaż w stonowanych barwach, soczysta zieleń toskańskich pól, a także pięknie uchwycony na zdjęciu kontrast zieleni i szarości we włoskim krajobrazie, pozwalają wprowadzić do wnętrza nastrój i mocne, nasycone kolory.

Przy całej swojej oryginalności, grzejnik INVENTIO zachowuje oczywiście swoją funkcję grzewczą, odznaczając się wysoką wydajnością cieplną.

Przekrojowe dane techniczne grzejnika INVENTIO:

 

szerokość
(mm)

wysokość
(mm)

podłączenie
(mm)

moc
75/65/20oC
(W)

grzejnik z ekranem
w wersji foto

650

1800

dolne
50

1223

grzejnik z ekranem malowanym w wybranym kolorze wg palety

380 - 650

1200 - 2000

474 - 1223

Zalety w skrócie:

  • Siedem zupełnie nowych ekranów, inspirowanych pięknym zakątkiem Włoch.
  • Niestandardowe rozwiązanie dla nowoczesnych i eleganckich pomieszczeń.
  • Dzięki odpowiednim rozwiązaniom technologicznym grzejnik można zamienić w fotografię lub obraz.
  • Konstrukcja grzejnika pozwala na łatwą wymianę ekranu, co daje szerokie możliwości w przypadku zmiany aranżacji wnętrza.
  • Oprócz nadruków istnieje możliwość wprowadzenia ekranów malowanych na jeden z 37 kolorów Instal-Projekt.

Przy całej swojej oryginalności grzejnik zachowuje wysoką wydajność cieplną.