Produkty

Ideal Standard przedstawia kontrolowane źródło wody - armaturę

Dodano 01.07.2010

Armatura Ideal Standard spełnia najwyższe europejskie standardy. Zalicza się do niej: armatura umywalkowa, natryskowa, wannowa, bidetowa, kuchenna, ale także armatura bezdotykowa, przyciskowa, termostatyczna, jendo uchwytowa oraz armatura specjalistyczna dla osób niepełnosprawnych, dla dzieci i osób starszych.

 

Firma Ideal Standard od lat udoskonala swoje produkty i podwyższa wymagania techniczne. Dzięki temu z każdej baterii płynie woda o odpowiedniej temperaturze, we właściwej ilości i we właściwym momencie.

Firma Ideal Standard, jako pierwsza na świecie, w 1968 roku, wprowadziła do armatury głowicę ceramiczną, która odpowiada za precyzyjną regulację temperatury wypływającej wody.Firma Ideal Standard, wyposażyła wszystkie modele armatury w elementy oszczędzające wodę do 50% oraz w elementy podwyższające bezpieczeństwo i komfort użytkowania (ograniczenie temperatury wody) – technologia CLICK. Dzięki temu dbamy także o nasze wspólne środowisko naturalne. Armatura firmy Ideal Standard jest bardzo prosta w instalacji i łatwa do utrzymania w czystości.

Linia Melange – zmysłowa elegancja w Twojej łazience

Zastanawiasz się jak sprawić, by Twoja łazienka w pełni wyrażała Twój styl i wysublimowany gust? Ideal Standard ma dla Ciebie rozwiązanie. Zaprojektowana przez Artefakt Industrie – słynące z wyjątkowych i wielokrotnie nagradzanych projektów – linia armatury Melange, zaspokoi Twoje wszystkie oczekiwania. Minimalistyczna, subtelnie zakrzywiona forma stworzy w przestrzeni łazienkowej klimat wyjątkowej elegancji. Nieskazitelny kształt, purystyczna linia i stabilna forma ukażą designerskie oblicze każdej łazienki. Ale piękny wygląd to nie wszystko – przyjrzyjmy się technologii. Bezpieczna i łatwa w użyciu głowica CLICK pozwoli na pełną kontrolę zużycia wody. Dzięki wygodnemu rozwiązaniu woda zawsze będzie płynąć odpowiednim strumieniem a jej temperatura osiągnie optymalny dla użytkownika poziom. O praktyczności tych baterii decyduje także fakt, że np. w wersji trójwymiarowej wbudowany jest aerator, który znacznie zwiększa jej funkcjonalność. Linia Melange to także termostatyczna armatura natryskowa – niezwykle wygodna i bezpieczna. Utrzymuje ona odpowiednią temperaturę wody a dzięki technologii „cool body” przeciwdziała poparzeniom skóry. Skorzystaj więc z najlepszych rozwiązań…