Produkty

Innowacja w technice grzewczej - System Glass od Makroterm

Dodano 14.10.2011

Kominek w domu to marzenie wielu. Podczas długich jesienno-zimowych wieczorów doceniamy jego ciepło i niezwykłą atmosferę jaką nas obdarza. Najlepiej wygląda w salonie, w którym odpoczywamy i spotykamy się z przyjaciółmi...

Elegancki, komponujący się z meblami i funkcjonalnymi dodatkami będzie doskonałą ozdobą każdego wnętrza. A jeśli jeszcze w niebanalny sposób podkreślimy jego niepowtarzalny charakter…

System Glass firmy Makroterm to gotowa obudowa kominkowa do Turbokominka z systemem podwójnych szklanych drzwi, wykonana z hartowanego szkła i zamocowana na specjalnie przygotowanych stelażach. Wśród wielu jej zalet należy wymienić przede wszystkim nowoczesny i oryginalny design, możliwość zmiany wystroju wnętrza w kilka minut, prosty montaż bez kucia, gipsowania i klejenia oraz podświetlenie w systemie LED. Producent oferuje obudowy kominkowe w różnych kolorach z możliwością frontu skośnego lub prostego, wykończone oryginalnymi wzorami po bokach. Na specjalne życzenie klienta Firma może zrealizować na bokach obudowy indywidualny wzór własnego projektu, umieścić ulubiony symbol, znak czy wreszcie inicjały bliskiej osoby. Powstanie wówczas obudowa, która podkreśli niepowtarzalny charakter naszego domu.

Turbokominki z Systemem Glass to doskonałe rozwiązanie aranżacyjne dla wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Podświetlane ściany boczne i fronty obudowy będą świetnie harmonizowały z niebanalnym wystrojem pomieszczenia. To prawdziwy raj dla zmysłów! Dodatkowo Turbokominek z Systemem Glass jest niezwykle praktycznym i prostym w obsłudze urządzeniem. Aby zamontować obudowę wystarczy jedynie śrubokręt. W każdej chwili w bardzo prosty sposób możemy wymienić poszczególne ściany, jeśli np. opatrzy się nam istniejąca kolorystyka bądź też zmienimy wystrój salonu. A kiedy będziemy chcieli zajrzeć do „serca” Turbokominka wystarczy tylko odsunąć obudowę. Obudowy Glass System można zastosować razem z dowolnym Turbokominkiem I w wersji Glass oraz z Turbokominkiem III w wersji Glass.

Turbokominek z Systemem Glass to najlepsze rozwiązanie dla miłośników ciekawych i odważnych rozwiązań aranżacyjnych. Dla gotowych na zmiany, zainteresowanych poszukiwaniem oryginalności i niepowtarzalności we wnętrzu.