Produkty

Kompleksowe rozwiązania grzewcze Immergas

Dodano 02.07.2015

Immergas od ponad 50 lat dostarcza na rynek najnowocześniejsze rozwiązania grzewcze. Flagowymi produktami firmy od początku jej istnienia są kotły gazowe i to w tej dziedzinie marka Immergas jest niekwestionowanym liderem.

Od wielu lat Immergas rozwija swoją ofertę także w innych segmentach, mając na uwadze dostarczanie użytkownikom kompleksowych rozwiązań. Celem firmy są wartości takie jak efektywność, dbałość o środowisko naturalne, niskie zużycie energii, bezpieczeństwo i komfort użytkownika. W ten sposób marka Immergas jest w stanie zaspokajać wszelkie wymagania każdego domu, niezależnie od wykorzystywanego źródła energii, jednak z naciskiem na najbardziej ekologiczne rozwiązania. Dziś oferta Immergas to, oprócz kotłów, również zawansowane technologicznie urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii.

Pompy ciepła, systemy solarne czy fotowoltaiczne Immergas zapewniają najwyższą wydajność i efektywność energetyczną. Immergas to także wysokiej jakości grzejniki stalowe i łazienkowe, zmiękczacze wody oraz szeroki asortyment sterowników i termostatów do efektywnego zarządzania ciepłem. Pochodzący z jednego źródła kompletny system ogrzewania płaszczyznowego i grzejnikowego gwarantuje doskonałą jakość i niezawodność na długie lata, przy ekonomicznym wykorzystaniu ciepła.

Magdalena Oskiera

www.immergas.com.pl