Produkty

Innowacyjne rozwiązania w zasięgu ręki

Dodano 06.05.2020

Wprowadzając do swojej oferty systemy fotowoltaiczne Viteco, Instal-Konsorcjum nie kierowało się jedynie doraźną chęcią nadążenia za aktualnymi trendami rynkowymi. Głównym powodem wprowadzenia fotowoltaiki była chęć stworzenia kompletnej oferty systemów OZE dla naszych Klientów. Posiadając dzisiaj w swoim portfolio zarówno pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne, jak i systemy rekuperacji powietrza, jako Grupa jesteśmy przygotowani do sprostania wymogom określonym w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych nowych budynków, wskazujące rok 2021 jako datę graniczną dotyczącą wymogu budowy jedynie domów energooszczędnych w Polsce.

W rozmowach pomiędzy Konsorcjantami już dawno dostrzegliśmy potrzebę stawiania na kompetencje techniczne pracowników Hurtowni Grupy Instal-Konsorcjum. Coraz bardziej skomplikowane urządzenia i jeszcze bardziej skomplikowane zasady ich łączenia w kompletne systemy narzucają na nas ogromną odpowiedzialność na etapie ich doboru, a w dalszej kolejności sprzedaży. W obecnych czasach tego procesu nie da się rozdzielić.

Rozumiejąc jak skomplikowanym zagadnieniem mogą być systemy fotowoltaiczne zarówno dla pracowników sprzedaży, jak i klientów, Instal-Konsorcjum postawiło na budowę kompetencji technicznych w tym obszarze. Wskazani pracownicy hurtowni Instal-Konsorcjum przeszli gruntowne szkolenia w zakresie techniki fotowoltaicznej, doboru i kompletacji systemów fotowoltaicznych, jak również rozpoznawania i odpowiedzi na zgłaszane przez klientów potrzeby. Wszyscy uczestnicy szkoleń podeszli ze zrozumieniem do długich i wymagających szkoleń. To pierwszy etap w naszych staraniach, by sprostać oczekiwaniom klientów.

Na odpowiedź naszych klientów nie trzeba było długo czekać. Nasze starania zostały docenione i efekty w postaci sprzedaży nowych systemów przerosły nasze oczekiwania. 

Już  na chwilę obecną możemy podzielić się z Państwem pierwszymi realizacjami. Są one nie tylko efektowne wizualnie, ale również wykonane na najwyższym poziomie technicznym. Możemy stwierdzić, że praca włożona w szkolenia przez naszych kolegów z działów handlowych Konsorcjantów nie poszła na marne. Dziękujemy!
 

Więcej o systemie fotowoltaicznym na stronie:

https://viteco.pl/systemy-fotowoltaiczne-2/

Link do folderu systemów fotowoltaicznych Viteco:

https://viteco.pl/wp-content/uploads/2020/04/www-viteco-folder-PV-03-2020a.pdf