Kurtyna powietrzna Slim - nowość produktowa

Jest nam ogromnie miło podzielić się z Państwem informacją, że nasza kurtyna powietrzna Slim otrzymała prestiżową nagrodę - iF PRODUCT DESIGN AWARD 2021.


Kurtyna powietrzna Slim - to wysokiej jakości urządzenie, które pozwala na wytworzenie bariery powietrznej w płaszczyźnie otworu drzwiowego i ograniczenie strat wynikających z napływu zimnego powietrza z zewnątrz w okresie zimowym, jak również dostawaniem się ciepłego powietrza do klimatyzowanego pomieszczenia latem.

Kurtyna powietrzna Slim została zaprojektowana tak, aby być niemal bezgłośna. Dzięki unikalnej konstrukcji i zastosowanych podzespołów, w trybie cichym, poziom generowanego hałasu nie przekracza natężenia dźwięku rozmowy.

Slim dostępny jest w trzech długościach: 1 m, 1,5 m i 2 m, trzech wersjach: z wodnym wymiennikiem ciepła, z grzałkami elektrycznymi i bez wymiennika ciepła  (tzw. zimna).
W standardzie kurtyna występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: biała z czarnymi elementami oraz czarna.Urządzenie zostało wyposażone w czujnik ruchu, który uruchamia kurtynę w momencie wykrycia ruchu w otoczeniu. Dzięki temu kurtyna sama wie kiedy pracować. Do pracy nie jest potrzebny żaden dodatkowy czujnik drzwiowy ani automatyka.

Dowiedz się więcej na temat naszego produktu: https://ik.pl/produkty/slim-e-100-kurtyna-drzwiowa-elektryczna-czarna-ral9005-o-dlugosci-1-0-m~p2833890

Kurtyna powietrzna Slim dostosowana jest również do pracy z SYSTEMEM FLOWAIR.

Jeden panel dotykowy dla całego systemu – obsługa nawet 31 urządzeń za pomocą jednego sterownika T-box.