Produkty

Łazienka z pomysłem od Sanplast

Dodano 29.03.2012

Oferta producentów wanien i kabin prysznicowych jest naprawdę bogata. Standardowe rozwiązania nie zawsze jednak się sprawdzają. Na komfort kierowania się wyłącznie własnym gustem oraz upodobaniami przy wyborze wyposażenia łazienki można sobie pozwolić wyłącznie wtedy, kiedy dysponuje się dużą, nieograniczoną niczym przestrzenią.

Zwykle jednak jest inaczej. Warto więc przemyśleć rozwiązanie, które pozwoli maksymalnie wykorzystać miejsce, jakim dysponujemy. Dzięki możliwościom, jakie dają drzwi prysznicowe ze ściankami przedłużającymi i ściankami bocznymi firmy Sanplast, każdą łazienkę da się zamienić w funkcjonalne, oryginalne wnętrze.

Jeżeli cenimy sobie szybki prysznic, a nie długie wylegiwanie się w wannie to Sanplast SA ma idealne rozwiązanie do naszej łazienki, a to dzięki bogatej ofercie drzwi prysznicowych i ścianek. Stanowią one odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na modne, ponadczasowe i przede wszystkim praktyczne kabiny prysznicowe. Występują one w czterech znanych, cenionych i popularnych seriach: Aspira II, Vera, Prestige III i Avantgarde IV. Rozwiązanie to sprawdzi się idealnie, zarówno dla dużych salonów kąpielowych, w których mamy do wykorzystania dużą przestrzeń- wtedy kabina stanowić może centralne miejsce, jak i w mniejszych łazienkach, w których na natrysk przeznaczona została wnęka.

Ścianki przedłużające i ścianki boczne firmy Sanplast SA ułatwią dostosowanie najbardziej odpowiednich rozwiązań do warunków w każdej łazience. Dzięki nim każde wnętrze da się dowolnie zaaranżować, bez potrzeby zbędnego jego przebudowywania. Łazienka, w której natrysk ukryty jest we wnęce optycznie się powiększa, zyskujemy wrażenie przestrzenności i mniejszego przytłoczenia jej sprzętami. Dzięki temu, że drzwi prysznicowe marki Sanplast wyposażone są w ścianki przedłużające, można je zastosować nawet do wnęk o nietypowych wymiarach. Przykładowo w serii Prestige III mamy możliwość zabudowania wnęk szerokich do 170 cm, a w serii Avantgarde IV nawet do 180cm, co sprawi, że z pewnością lepiej dopasujemy produkt do naszej łazienki. Wszystkie produkty, wyposażone są w modyfikację powierzchni szkła Glass protect, dzięki której łatwiej będzie utrzymać nam ich czystość. Drzwi prysznicowe firmy Sanplast SA sprawią, że wnęka zyska elegancki wygląd, wchodzenie do niej i wychodzenie będzie równie wygodne, jak w tradycyjnej kabinie, a miejsce, które zaoszczędzimy dzięki takiemu rozwiązaniu, pozwoli nam na większą swobodę przy zagospodarowywaniu pozostałej przestrzeni łazienki. Wykorzystanie wnęki prysznicowej oprócz korzyści wizualnych ma również tę zaletę, że wymaga mniejszych nakładów finansowych niż standardowa kabina podobnej wielkości.

Dzięki drzwiom prysznicowym, ściankom przedłużającym i bocznym firmy Sanplast SA w dowolnym miejscu w łazience możemy stworzyć także niepowtarzalną kabinę prysznicową. Elementy te bowiem mogą być ze sobą łączone w ramach serii, dzięki czemu uzyska się wyjątkową i spójną całość. Szeroki wybór wymiarów pozwala na zbudowanie kabiny o różnej wielkości.
Warto więc pomyśleć nad stworzeniem łazienki jedynej w swoim rodzaju z produktami Sanplast SA.

Drzwi serii Aspira II dostępne od 1037 zł brutto
Drzwi serii Prestige III dostępne od 1508 zł brutto
Drzwi serii Vera dostępne od 1451 zł brutto
Drzwi Serii Avantgarde IV dostępne od 1844 zł brutto