Produkty

Multilux 4 - zestaw termostatyczny Heimeier

Dodano 20.08.2013

Coraz częściej producenci grzejników stają przed wyzwaniem opracowania technologii produkcji grzejników ekskluzywnych, które poza oczywistą funkcją techniczną odgrywają istotną rolę w estetyce pomieszczeń, w których są zamontowane.

Nie bez znaczenia jest również wygląd i design armatury grzejnikowej. Nie należy jednak zapominać o tym, że jest to mimo wszystko element techniczny i do prawidłowego jego działania niezbędne jest właściwe zainstalowanie zestawu termostatycznego. Najdrobniejsze detale przy montażu grzejnika dekoracyjnego, armatury grzejnikowej oraz systemu podłączeń decydują o tym, czy system ogrzewania będzie pracował z wymaganą wydajnością, a przy tym będzie uzupełnieniem estetycznym pomieszczenia.

Dlatego Heimeier wprowadził na rynek innowacyjne rozwiązanie w postaci zestawu termostatycznego Multilux 4, który pozwala maksymalnie uprościć montaż grzejnika łazienkowego lub dekoracyjnego wraz z systemem niezbędnych podłączeń. Zestaw termostatyczny Multilux 4 jest dedykowany do grzejników z podłączeniem o rozstawie w osiach równym 50 mm, najczęściej jest to podłączenie centralne.

Unikalne cechy:

  • 1 produkt zamiast 4 – uniwersalny zestaw do podłączenia zarówno w wersji kątowej lub prostej z gwintem R1/2 lub G3/4,
  • eliminuje błędy związane z pomyleniem zasilania i powrotu,
  • możliwy montaż głowicy termostatycznej zarówno z lewej, jak i prawej strony,
  • elegancka obudowa zaworu dla podkreślenia wyjątkowego stylu zestawu termostatycznego,
  • możliwość wykonania nastawy wstępnej oraz indywidualnego odcięcia grzejnika,
  • kompensacja rozstawu osiowego za pomocą specjalnych nakrętek i giętkiego systemu uszczelek,
  • atrakcyjna cena.

Unikalne cechy zestawu termostatycznego Multilux 4 gwarantują nieograniczone możliwości jego zastosowania w przypadku montażu grzejników łazienkowych lub dekoracyjnych z centralnym podłączeniem. Montaż staje się maksymalnie uproszczony dla instalatora, a użytkownik może cieszyć się niepowtarzalnym stylem swojego grzejnika.