Produkty

Myślimy odkurzacz - mówimy Electrolux

Dodano 10.11.2015


Na buty sportowe mówimy adidasy, stacja benzynowa to często jeszcze CPN. Nie zdajemy sobie sprawy jak marki produktów, dzięki ich popularności i obecności na rynku, stały się synonimami opisującymi produkty. Podobnąrenomęwyrobiła sobie firma Electrolux. Myślimy odkurzacz –mówimy Electrolux.

To największy producent odkurzaczy na świecie, zarówno przenośnych, jak i centralnych, stosowanych w domach jednorodzinnych pod marką AEG Electrolux. Odkurzacze centralne tej marki wybierane są ze względu na ich wyjątkowe właściwości użytkowe, wzornictwo i jakość wykonania.

Pozycja marki AEG Electrolux daje gwarancję, że klient zdecyduje się na montaż jednostki centralnej, bez prób weryfikowania wartości urządzenia na portalach aukcyjnych lub w serwisach internetowych.

Od jesieni odkurzacze AEG oferowane są z nowymi akcesoriami do odkurzania ERGO, w których jakość i dbałość o szczegóły wykonania daje prawdziwą przyjemność ze sprzątania. Wszystkie zestawy do sprzątania ERGO pozwalają na czterostopniową regulację prędkości obrotowej odkurzacza oraz wyposażone są w nowe ssawki do sprzątania. Przy zakupie jednostki centralnej AEG z zestawem do sprzątania ERGO klient otrzymuje gratis dodatkową ssawkę do sprzątania podłóg.

Artur Furtak
aeg.odkurzaczecentralne.pl