Produkty

Nowa, szlachetniejsza powierzchnia

Dodano 18.10.2019

Przycisk spłukujący używany jest wielokrotnie każdego dnia. Jako jedyny widoczny element systemu spłukującego, powinien prezentować się estetycznie i być dopasowany do wystroju łazienki. Geberit odpowiada na aktualne trendy, uzupełniając swój asortyment przycisków spłukujących Sigma10, Sigma20 i Sigma30 o model z nową, matową powierzchnią w trzech kolorach. Dzięki nowym, łatwym w utrzymaniu powłokom „easy to clean” ślady palców na przyciskach są mniej widoczne i można je szybko usunąć.

 

Przyciski spłukujące Geberit Sigma10, Sigma20 i Sigma30 z funkcją „stop” lub do spłukiwania dwudzielnego są dostępne z nową powłoką w kolorach czarny mat lub biały mat. 

Asortyment przycisków Sigma20 i Sigma30 do spłukiwania dwudzielnego jest dodatkowo wzbogacony o matowy lakier w kolorze chromu. 

Dotychczasowe kolory i materiały nadal pozostaną dostępne. Dzięki temu wykonawcy zyskują jeszcze większą paletę możliwości w zakresie aranżacji łazienek, co ułatwia spełnianie oczekiwań nawet bardzo wymagających klientów. 

 

Geberit Sigma30 Easy-to-clean

Matowe powłoki są obecnie bardzo modne: nowa, łatwa do utrzymania powłoka „easy to clean” jest dostępna w kolorze czarny mat dla przycisków uruchamiających Sigma30 do spłukiwania dwudzielnego.

 

Geberit Sigma20 Easy-to-clean

Przycisk uruchamiający Sigma20 z powłoką „easy to clean” w kolorze matowego chromu jest bardzo łatwy w czyszczeniu.

 

Geberit Sigma10 Easy-to-clean

Mniejszy nakład na utrzymanie w czystości, większy komfort użytkowania: ślady palców na przycisku uruchamiającym Sigma10 z matową powłoką w kolorze białym są prawie niewidoczne i można je łatwo usunąć.