Produkty

Nowe grzejniki Terma Technologie

Dodano 01.10.2010

Nowe, dekoracyjne grzejniki Terma Technologie oraz wyjątkowa grzałka Reg 3.0 to kompletny zestaw nowoczesnych rozwiązań dla każdego wnętrza. W lipcu 2010 roku pomorska firma Terma Technologie wprowadziła na rynek aż 12 nowych produktów, zaprojektowanych przy współpracy z projektantami.

Tworzono je zmyślą o różnorodności wystrojów domów i mieszkań oraz zaspokajaniu potrzeb, zgłaszanych często przez instalatorów lub konsumentów. Proponowane rozwiązania stanowią niewątpliwie nowy krok w rozwoju branży grzewczej. TermaTechnologie oferuje grzejniki o różnym przeznaczeniu, zarówno łazienkowe, jak i dekoracyjne, przystosowane do różnych pomieszczeń użytkowych. W ofercie firmy znajdują się również grzałki elektryczne, zawory i akcesoria do grzejników. Tak szeroka oferta pozwala na wybór produktu dostosowanego do własnych potrzeb i oczekiwań.

Ciekawym rozwiązaniem są m.in.: grzejniki podokienne, które stanowią alternatywę dla klasycznych grzejników płytowych. Jednym z nich jest grzejnik Triga, nowość w ofercie firmy.

TRIGA to bardzo wydajny grzejnik dekoracyjny, występujący w poziomie i w pionie. W każdym z wariantów grzejnik niemal płasko przylega do ściany. Wersja pozioma stanowi nowoczesną, ozdobną alternatywę dla podokiennych grzejników płytowych. Dostępne jest popularne podłączenie dolne 50 mm typu „V” z wkładką termostatyczną oraz podłączenie boczne typu „C” 500 i 550 mm. Triga doskonale komponuje się z grzejnikami Vera i Verus, które w nowej ofercie Terma Technologie występują nie tylko w wersji wodnej, ale także w elektrycznej. Pokrewieństwo grzejników pozwala na spójne aranżowanie większych przestrzeni i całych obiektów.

Przypomnijmy: VERA

Od lipca występuje także w wersji elektrycznej

VERUS

Dostępny w wariancie „standardowym” lub „narożnym” oraz w wersji elektrycznej, co stwarza wiele nowych, inspirujących możliwości kształtowania otoczenia.

Pozostałe nowości 2010 Terma Technologie to: TUNE Unikalny grzejnik dekoracyjny występujący w wersji pionowej i poziomej. Elegancka i nowoczesna bryła, a także doskonale wykończony detal grzejnika, podkreśli każde wnętrze, czyniąc je wyjątkowym. Tune poziom stanowi ciekawą alternatywę dla niskich grzejników płytowych oraz grzejników kanałowych stosowanych przy dużych oszkleniach.

ANGUS

Bryła grzejnika Angus bazuje na geometrycznym wzorze graficznym. Model został opracowany w dwóch wariantach mocowania, jako ażurowa ściana działowa i w wersji przylegającej do ściany. Zwiększone odległości pomiędzy poziomymi profilami, umożliwiają swobodne odwieszanie ręczników. Prostopadły układ grzejnika, w wersji ściany działowej, sprzyja lepszemu obiegowi ciepła w pomieszczeniu i pozwala dowolnie organizować przestrzeń.

BONE

Klasyczna rytmiczna bryła, wpisująca się w obecne trendy, przy zachowaniu bardzo dużej funkcjonalności i dobrym stosunku ceny do jakości. Bone może stanowić piękny detal ścienny, nadając wnętrzom wyjątkowy charakter.

SIMPLE

 

KORAL

Koral to grzejnik o wyjątkowym charakterze. Dopracowany detal i doskonałe proporcje, decydują o uniwersalności i ponadczasowości grzejnika. Koral idealnie wpisze się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza łazienek oraz kuchni. Jego niepowtarzalną formę tworzą przede wszystkim oryginalne, częściowo wtopione w kolektory grzejnika profile, nadając mu charakterystyczny elegancki wygląd.

QUADRUS DUO I QUADRUS PRO w wersji„BOLD”

W nowej ofercie pojawiła się specjalna wersja grzejników Quadrus Duo i Quadrus Pro z podwójnym rzędem rurek. Wyróżnia się ona rewelacyjnym stosunkiem mocy do kubatury oraz odważną stylistyką. To doskonałe rozwiązanie szczególnie dla dużych łazienek.

REG 3.0

W nowej, poszerzonej ofercie Terma Technologie znalazła się także unikalna grzałka Reg 3.0, zaprojektowana ze szczególną starannością.

Charakteryzuje się ona wyjątkową prostotą obsługi oraz atrakcyjną bryłą, która wzorniczo wpasuje się w każdy grzejnik. Grzałka posiada 2-zakresowy regulator temperatury oraz podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Szczegóły oferty oraz nowy katalog

techniczny na www.termatechnologie.com