Produkty

Nowe narzędzia od RIDGID

Dodano 23.04.2019

RIDGID to największy na świecie producent narzędzi dla branży instalacyjnej. Firma rozpoczęła działalność w 1923 roku, w amerykańskim stanie Ohio i od tamtej pory „Ridge Tool Company” oznacza doskonałość i jakość w branży narzędziowej. „Narzędzia na całe życie” – to hasło towarzyszy firmie od początku jej istnienia i jest w pełni uzasadnione doskonałością oferowanych produktów.

PowerClear

Wydajne, kompaktowe i uniwersalne urządzenie PowerClear™ bez wysiłku czyści odpływy wanien, brodzików lub zlewów od średnicy 3/4” (20 mm) do 1 1/2” (40 mm).

Główne zalety:

• DWUKIERUNKOWY SYSTEM AUTOFEED®. Umożliwia utrzymanie rąk i otoczenia w czystości – sprężyna jest wysuwana i cofana przez naciśnięcie dźwigni.

• SPRĘŻYNA HEAVY DUTY Z RDZENIEM WEWNĘTRZNYM. Dla długiego użytkowania, zwiększona siła i odporność na złamania.

• PRZEZROCZYSTA OBUDOWA. Pozwala użytkownikowi obserwować ile sprężyny pozostało w bębnie.

• DWUCZĘŚCIOWY WĄŻ PROWADZĄCY. Użyj jednej części do bliskich aplikacji i przedłużenia dla obszarów, w których dostęp jest ograniczony.

• UCHWYT DO PRZENOSZENIA. Dla łatwego transportowania.

• KOREK SPUSTOWY. Odsącz nadmiar wody po każdym użyciu, aby przedłużyć żywotność sprężyny.

Cena netto promocyjna dla klienta końcowego: 977,00 zł

 

Zaciskarki RP240&241

1. Zaciskarka RP 240

RP 240 to najnowsze narzędzie z uchwytem pistoletowym w rodzinie kompaktowych zaciskarek RIDGID. Jest o 15% mniejsza i o 10% lżejsza od swojej poprzedniczki (RP 210-B), a jej lekka i ergonomiczna konstrukcja oraz smukły profil pomagają łatwo wykonywać pracę nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. Zaciskarka RP 240 posiada szereg unikalnych funkcji, takich jak łączność Bluetooth® (łączenie narzędzia z aplikacją RIDGID Link), która umożliwia użytkownikom śledzić liczbę cykli, sprawdzać informacje
o stanie akumulatorów itp.

 2. Zaciskarka RP 241

RP 241 to najnowsze narzędzie w rodzinie kompaktowych zaciskarek RIDGID. Jest o 25% mniejsza i o 10% lżejsza od swojej poprzedniczki, a jej lekka konstrukcja, smukły profil i ergonomiczna konstrukcja pomagają łatwo wykonywać pracę nad głową i w ograniczonych przestrzeniach.

 

Cena netto promocyjna dla klienta końcowego: 5 980,00 zł (w komplecie z 3 szczękami).