Produkty

Nowe odkurzacze Vacu-Maid Split

Dodano 19.09.2014

Tegoroczna jesień to okres premier nowych jednostek centralnych w ofercie aeroVac. W ciągu najbliższych dni zostanie przedstawiona odświeżona linia odkurzaczy Vacu-Maid Split. Nowe odkurzacze charakteryzują się zmienionymi materiałami wykończeniowymi, zmienionym kształtem obudowy oraz nową, bardziej odporną na uszkodzenia powłoką lakierniczą.

Nowy wygląd jednostek centralnych aeroVac model Vacu-Maid nawiązuje do popularnej i modnej obecnie tendencji retro, panującej wśród ekskluzywnych producentów AGD, w której dominują spokojne i harmonijne kształty oraz stonowane kolory.

Jednostki centralne typu Split bazują na unikalnej konstrukcji polegającej na fizycznym rozdzieleniu części separatora zanieczyszczeń od silnika odkurzacza, dzięki czemu zastosowano większy i wydajniejszy filtr cykloniczny, a także uzyskano miejsce na dodatkowy separator wtórny, przeznaczony do filtracji włosów.

Separator cykloniczny w odkurzaczach typu Split, z racji swoich rozmiarów, pozwolił na mechaniczne oddzielenie strumieni powietrza oczyszczonego od zanieczyszczonego, co umożliwiło uzyskanie jeszcze skuteczniejszej filtracji oraz dało gwarancję skutecznego działania separatorów już od pierwszych obrotów silnika.

Odkurzacze typu Split są urządzeniami bezobsługowymi, nie posiadają żadnych dodatkowych worków wymagających ręcznego trzepania lub czyszczenia.

Wszystkie odkurzacze typu Split wykorzystują oryginalne amerykańskie silniki Ametec Lamb.

Odkurzacze typu Split wybierane są przez użytkowników ceniących sobie niezawodność oraz bezobsługową pracę. Znajdują zastosowanie w willach, a także w hotelach i pensjonatach.

Artur Furtak

www.santech.com.pl