Produkty

Nowe produkty w programie Caius firmy Immergas

Dodano 12.06.2019

7 maja firma Immergas wprowadziła zmiany do programu premiowego Caius skierowanego do instalatorów urządzeń grzewczych tej marki. Do programu dołączyły nowe produkty, za rejestrację których przysługuje dodatkowa premia. Są to: kotły Victrix Pro, Immerwater – pompy ciepła powietrze-woda z zasobnikiem c.w.u. oraz rozdzielacze strefowe DIM.

 

Lista wszystkich aktualnie premiowanych urządzeń dostępna jest na stronie www.caius.pl/Produkty-promocyjne.

 

Udział w Programie Caius jest niezwykle prosty. Wystarczy dołączyć do Programu poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie caius.pl, zakupić i zamontować jedno z premiowanych urządzeń Immergas, a następnie zarejestrować je w Programie i cieszyć się dodatkowymi profitami w postaci premii pieniężnej.

 

Premia w programie Caius przysługuje za rejestrację urządzeń Immergas zakupionych wyłącznie w akredytowanych punktach sprzedaży. Akredytacja Immergas to system uprawnień nadawany przez Immergas wybranym podmiotom na rynku.

 

Popularne internetowe serwisy aukcyjne oraz sklepy internetowe oferują w sprzedaży produkty Immergas. Nie jest to jednak rekomendowane miejsce zakupu urządzeń tej marki, gdyż produkty nabyte tą drogą mogą być pozbawione opcji rozszerzonej gwarancji. Jeśli zamierzasz kupić nasze produkty za pośrednictwem sklepu internetowego, sprawdź czy podmiot, który go prowadzi posiada aktualną Akredytację Immergas. Wykaz punktów z ważną
Akredytacją można znaleźć na stronie www.caius.pl w zakładce Gdzie Kupić.

 

Gwarancja 2+3

Immergas oferuje użytkownikom swoich produktów możliwość wydłużenia gwarancji z 2 do 5 lat. Programem wydłużonej gwarancji objęte są wyłącznie produkty zakupione w punkcie sprzedaży z ważną Akredytacją Immergas. Rozszerzona gwarancja 2+3 obowiązuje dla wszystkich kotłów marki Immergas, które zostaną poprawnie zainstalowane, sprawdzone i uruchomione przez serwis z ważnymi uprawnieniami Immergas, zarejestrowane na stronie w określonym w warunkach gwarancji terminie oraz będą użytkowane i konserwowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Rozszerzenie gwarancji nie wymaga wykupienia dodatkowego pakietu gwarancyjnego.

 

Zasady funkcjonowania dodatkowej gwarancji są takie same dla kotłów tradycyjnych i kotłów kondensacyjnych z oferty domowej – nie wymagają wykupienia dodatkowego pakietu.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z Immergas: 

+48 61 625 02 02

caius@caius.pl