Produkty

Nowości w ofercie GEBERIT

Dodano 01.04.2011

W zależności od potrzeb wystarczy wybrać odpowiedni produkt. Jeśli w danej sytuacji mieszkaniowej nie jest możliwa kompletna wymiana toalety, nie należy od razu rezygnować z koncepcji świeżości i czystości. W mieszkaniach wynajmowanych można łatwo zmienić łazienkę w prawdziwą oazę dobrego samopoczucia za pomocą deski sedesowej Geberit AquaClean z funkcją higieny intymnej. 

Kompletne systemy Geberit AquaClean również sprostają wszelkim życzeniom i zachwycą zarówno osoby lubiące luksus, jak i miłośników dobrego wzornictwa. Od desek sedesowych z funkcją higieny intymnej, po kompletne systemy Geberit AquaClean, każdy produkt zapewni dobre samopoczucie i umożliwi korzystanie ze wszystkich zalet, jakie oferuje mycie wodą. Poszczególne modele różnią się między sobą jedynie funkcjami, zapewniającymi dodatkowy komfort.

 

DuoFresh

Eliminuje nieprzyjemne zapachy bezpośrednio z miski WC. Zanieczyszczone powietrze jest zasysane prosto z miski ceramicznej, przez dodatkowy kanał i oczyszczane przez filtr węglowy umieszczony pod przyciskiem. Następnie czyste powietrze jest wdmuchiwane z powrotem do toalety. Przycisk spłukujący Sigma40 zaprojektowany przez znanego szwajcarskiego projektanta Christopha Behlinga łączy w sobie kilka funkcji wentylacja, zintegrowany pojemnik na kostki higieniczne, spłukiwanie toalety), a jednocześnie zwraca uwagę minimalistyczną, elegancką formą. Dzięki natynkowemu montażowi oraz specjalnej budowie przycisk Sigma40 sprawia wrażenie lewitującego przy ścianie. Takie rozwiązanie idealnie pasuje do wszystkich nowoczesnych łazienek – to główny powód, dla którego przycisk został wyróżniony nagrodą Design Plus.

Zwrócono także uwagę na aspekty ochrony środowiska. Używając DuoFresh nie musisz wietrzyć pomieszczenia, zatem nie tracisz energii koniecznej do ogrzania powietrza w łazience. Żaden inny producent nie oferuje jeszcze takich rozwiązań technologicznych w połączeniu z niezwykłym wzornictwem przycisku spłukującego. Element do natrysków bez brodzikowych z odpływem w ścianie, to nic innego jak syfon natryskowy odprowadzający wodę do instalacji w ścianie. Prosty pomysł na przełamanie konwencji znacznie uprościł montaż całego systemu, przyspieszył instalację i ułatwił projektowanie całej łazienki. Od tej chwili podłoga w natrysku może być zupełnie jednolita, a wygląd takiego pokoju kąpielowego jest znacznie bardziej atrakcyjny. Odpływ natrysku został całkowicie schowany w ściance instalacyjnej, żadna jego część nie znajduje się w podłodze pod natryskiem. Użytkownik widzi tylko mały otwór w ścianie i sam może dobrać pokrywę odpływu, która jest dostępna w kolorze białym, chromie błyszczącym i wykonaniu ze stali nierdzewnej. Istnieje również możliwość wklejenia własnego materiału w specjalną ramkę pokrywy, co pozwala dopasować go idealnie do wystroju wnętrza. Nowy element do natrysków bez brodzikowych jest w pełni zgodny z systemami Duofix i GIS. Projekt produktu wykonał międzynarodowy team designerów Tribecraft AG. Produkt ten jest także nagrodzony przez jurorów konkursu „iF product design award 2010”, podobnie jak stworzony przez ten sam zespół projektantów Monolith.

Geberit AquaClean – styl życia i dobre samopoczucie w jednym

Woda stanowi podstawę codziennej pielęgnacji ciała. Szybki prysznic, kąpiel czy mycie rąk pozostawiają jedyne w swoim rodzaju uczucie świeżości i czystości. Podobnie jest w przypadku korzystania z toalety i dotyczy to nas wszystkich. Ludzkie potrzeby mogą się jednak znacznie różnić, dlatego wśród modeli Geberit AquaClean jest odpowiednie rozwiązanie do każdego mieszkania i domu – począwszy od modelu podstawowego, a  skończywszy na luksusowym, dostosowanym do najwyższych wymagań.

Geberit AquaClean 4000: najprostsze rozwiązanie w rozsądnej cenie

Dzięki wymianie zwykłej deski sedesowej z pokrywą na model podstawowy Geberit AquaClean 4000 każda łazienka zmieni się w prawdziwą oazę dobrego samopoczucia. W razie przeprowadzki można w prosty sposób zdemontować urządzenie i zabrać je ze sobą do nowego mieszkania.