Produkty

Nowości w ofercie odkurzaczy centralnych

Dodano 03.07.2015

Popularność systemów odkurzaczy centralnych sprawia, że producenci prześcigają się z ofertą nowych rozwiązań, zarówno od strony technicznej jak i wyposażenia instalacji w elementy użytku codziennego - np. automatyczne szufelki.

System instalacyjny SLIM-LINE

System działania odkurzaczy centralnych jest prosty i w praktyce odporny na błędy wykonawcze. Zdarzają się natomiast sytuacje, w których instalacja centralnego odkurzacza nie może zostać zamontowana z powodu braku miejsca w ścianie lub wylewce podłogi. Właśnie w takich przypadkach pomocny okaże się nowy system rur i kształtek instalacyjnych SLIM-LINE, który bazuje na płaskich przewodach instalacyjnych. Elementy instalacji wykonane w nowym systemie można z łatwością łączyć z tradycyjnym i ogólnie dostępnym systemem okrągłym. Kombinacja podejścia do gniazda i płaskich przewodów instalacyjnych SLIM LINE pozwala na montaż gniazda w ścianie działowej o grubości od 46 mm.

Automatyczne szufelki FLY-VAC

Automatyczne szufelki FLY-VAC to nowość, której wróżymy olbrzymią popularność. Prostota formy i funkcjonalność to sprawdzony przepis na sukces. Szufelka jest obecnie dostępna w trzech kolorach: srebnym, białym i czarnym. Już niebawem zostanie wprowadzona możliwość indywidualnego lakierowania wg palety RAL. Nowa szufelka, pomimo eleganckiego kształtu, pozwala także na łatwe uruchamiamie, a przemyślane poprowadzenie kanału powietrznego gwarantuje cichą pracę. Szufelka zaprojectowana jest do montażu w cokole szafek. Minimalna wysokość cokołu - 9cm. W niedalakej przyszłości zostanie opracowana skrzynka montażowa do instalacji w ścianie murowanej.

Artur Furtak

aerovac.pl

aeg.odkurzaczecentralne.pl