Produkty

NOWY DEFENDER STARTUJE!

Dodano 01.01.2011

 

VTS Polska Sp. z o. o. od lat jest w czołówce branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne kurtyny powietrzne w Polsce zmotywowało firmę do przeprowadzenia zmian w ofercie. Już w listopadzie VTS wprowadziła na rynek nowy produkt. Cieszący się od lat dużą popularnością DEFENDER zastąpiony został nową kurtyną o znacznie lepszych parametrach technicznych i pięknym wyglądzie, dostępną w trzech wymiarach.

Nowa kurtyna występuje pod tą samą nazwą i ma takie samo zastosowanie – umożliwia utrzymanie bariery ochronnej przy wejściu do obiektów użyteczności publicznej, aptek, sklepów, hoteli itp. W okresie grzewczym chroni pomieszczenie przed zimnem, a latem przed upalnym powietrzem, spalinami, kurzem i owadami.

Nowy DEFENDER posiada piękną obudowę zaprojektowaną przez światowych specjalistów, stworzoną z dużą dbałością o zachowanie nowoczesnego wzornictwa. Dodatkowo, jego parametry techniczne zostały znacznie poprawione, co oznacza dużo lepszą wydajność i wyższą jakość przy zachowaniu optymalnych kosztów eksploatacji. Nowa kurtyna dostępna jest w wymiarach: 1 m; 1,5 m; 2 m oraz w trzech wersjach – kurtyna z nagrzewnicą wodną, z nagrzewnicą elektryczną oraz kurtyna zimna. Dzięki nowym modelom, DEFENDER jest łatwiejszy w montażu oraz instalacji w zróżnicowanych pomieszczeniach. Doskonałe parametry techniczne kurtyny oraz w pełni zautomatyzowane sterowanie pracą, umożliwia uzyskanie maksymalnej wydajności przy dużej oszczędności energii. DEFENDER łączy wysoką jakość nowego produktu z atrakcyjną ceną. To najlepsza oferta na rynku dla wszystkich ceniących niski koszt utrzymania i unikalną estetykę wykonania.