Produkty

O marce Concept

Dodano 11.08.2011

Hurtownie Instal-Konsorcjum są wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów marki Concept na terenie Polski. Pierwszym produktem tej marki, wprowadzonym na polski rynek, jest głowica Concept. Pod marką Concept sprzedawane są towary wyselekcjonowane przez nasz zespół inżynierów we współpracy z Europejskim Porozumieniem Specjalistycznych Hurtowni Instalacyjnych reprezentowanych przez EDT GmbH. Produkty Concept cechuje przede wszystkim wysoka jakość oraz pochodzenie bezpośrednio z fabryk uznanych producentów.

Dzięki wolumenowi zamówień składanych bezpośrednio w zakładach produkcyjnych przez EDT, czołową sieć hurtowni instalacyjnych, produkty Concept charakteryzuje doskonały współczynnik ceny do wartości użytkowej. Wiele towarów zaprojektowano wyłącznie dla nas.

Dzięki współpracy naszych firm instalacyjnych oraz naszych zespołów techniczno-handlowych z projektantami i architektami europejskich uznanych producentów możemy Państwu zaproponować wartościowe towary i innowacyjne rozwiązania. Co ważniejsze, ceny tych towarów mogą być przyjazne zarówno dla nas jak i dla naszych klientów.

Produkty Concept oferowane są od blisko 40 lat w krajach, gdzie członkowie EDT prowadzą dystrybucję towarów tj. w Niemczech, we Francji, w Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii i Belgii, a od niedawna również w Czechach, na Słowacji i Węgrzech, w Rumunii. Dzięki naszej sieci produkty Concept dostępne są również w Polsce.

Produkty Concept powstają w fabrykach renomowanych producentów i przeznaczone są do fachowej dystrybucji. Sprzedaż towarów pod marką Concept powiązana jest z kompetentnym doradztwem i profesjonalnym montażem przez wykwalifikowane firmy instalacyjne. Dlatego też produktów Concept nie znajdziecie Państwo w sieciach marketów budowlanych ani w sklepach internetowych. Naszym partnerom handlowym dostarczamy również wysokiej jakości wsparcie techniczne i profesjonalne szkolenia prowadzone przez zespoły menedżerów ds. produktów Concept oraz przedstawicieli producentów.

Pierwszym produktem Concept wprowadzonym na polski rynek jest głowica Concept, widoczna na zdjęciach poniżej.