Produkty

Odkurzacze Santech - nowości w ofercie

Dodano 12.06.2013

Firma Santech wprowadziła do swojej oferty nowości - odkurzacz centralny aeroVac SF15 oraz adapter do montażu gniazd ssawnych w nietypowych płytach montażowych.

Odkurzacz centralny z filtrem kartrydżowym model aeroVac SF15 to jednostka centralna, która łączy skuteczność filtracji powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza z wygodą eksploatacji urządzenia cyklonicznego. Wyposażona w poliestrowy filtr wielokrotnego użytku, pozwala na jego płukanie w strumieniu wody. Gwarantuje doskonałe zabezpieczenie silnika przed kurzem. Wykorzystuje wysokowydajny silnik Ametek model Ultra II. Tak jak wszystkie odkurzacze aeroVac, jednostka centralna SF15 wyposażona jest w opatentowaną szczelinę dekompresyjną, która pozwala na używanie jednorazowych worków foliowych do magazynowania zebranego w czasie sprzątania kurzu. Odkurzacz przeznaczony do użytkowania w domu o powierzchni do 250 m2.

Adapter do montażu gniazd ssawnych w nietypowych płytach montażowych

Materiały instalacyjne oferowane z systemem aeroVac tworzą najpopularniejszy i uniwersalny system, który pozwala klientom na wybór dowolnych jednostek centralnych dostępnych na rynku. Czasami spotykane są instalacje centralnego odkurzacza zaprojektowane do współpracy tylko z jednym typem gniazd ssawnych i jednostek centralnych. Aby umożliwić montaż ogólnodostępnych gniazd ssawnych i jednostek centralnych do takich instalacji, wprowadzono do sprzedaży specjalny adapter do montażu gniazd. Oznacza to, że odkurzacze, gniazda ssawne i zestawy do sprzątania aeroVac i Vacu-Maid pasują do każdej dostępnej instalacji centralnego odkurzania.