Produkty

Piękno i funkcjonalność - odwodnienia liniowe WINKIEL DESIGN

Dodano 05.05.2014

Nowoczesne wnętrza łazienkowe to połączenie wyrafinowanej elegancji, funkcjonalności oraz zapewnienie komfortu przestrzennego, nawet przy niewielkiej powierzchni użytkowej. Idealną alternatywą dla tradycyjnych brodzików prysznicowych są odpływy liniowe WINKIEL DESIGN, pozwalające w dowolny sposób aranżować przestrzeń kąpielową.

Odwodnienia liniowe zamiast brodzika.

Zastosowanie odwodnień wbudowanych w powierzchnię podłogi to rozwiązanie umożliwiające nie tylko nadanie łazience niebanalnego, nowatorskiego wyglądu. Pozwala ono także na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, uzyskanie dowolnej wielkości powierzchni prysznicowej, bez konieczności dostosowywania wielkości kabiny do brodzika. Odwodnienia liniowe świetnie komponują się z powierzchnią podłogową, umożliwiając niemal niewidoczne odprowadzanie wody. Dzięki odpływowi o wysokiej przepustowości woda nie przedostaje się do pozostałej części łazienki, nawet przy otwartych drzwiach kabinowych. Brak brodzika zwiększa także bezpieczeństwo i komfort kąpieli, co jest szczególnie istotne dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Mniej znaczy więcej.

WINKIEL DESIGN oferuje najwyższej jakości systemy odwodnień, charakteryzujące się nie tylko solidnością wykonania, ale także bogatym i ciekawym wzornictwem. W asortymencie znajdziecie Państwo odwodnienia  liniowe serii PROFILINE, SLIM, EKOLINE oraz EKONOMICZNE. Wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje odporność na korozję, trwałość i estetykę. Istotną zaletą naszych odwodnień jest także możliwość regulacji wysokości syfonu, co pozwala na uzyskanie minimalnej wysokości 78 mm, co w wielu przypadkach ma duże znaczenie przy montażu odwodnienia w cienkich stropach itp. Wysoka przepustowość odpływów zapewnia szybkie i skuteczne odprowadzanie wody.

Wybierz swój styl

Kluczową kwestią pozostaje dobór rodzaju rusztu do materiału dominującego w projekcie łazienki. Szeroka gama modeli oferowanych przez WINKIEL DESING zapewnia różnorodne możliwości aranżacyjne dostosowane pod względem barwy i struktury. Ruszty z serii FLASH, CUBO, PERLE, FIORE, SERPENTI, wykonane ze stali nierdzewnej, doskonale sprawdzą się w klasycznych łazienkach wyłożonych płytkami ceramicznymi. W zależności od upodobań można zastosować wariant polerowany lub szczotkowany. Z kolei nowoczesny design uzupełnią ruszty VETRO z barwionego szkła, dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Dla osób pragnących zachować minimalistyczny wystrój przygotowaliśmy ruszty CONTI z możliwością wklejenia płytek ceramicznych, drewna bądź kamienia.

Na początku marca w ofercie WINKIEL DESIGN pojawiły się nowe odwodnienia liniowe SLIM. Szerokość rusztu to zaledwie 25 mm. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach – z powierzchnią polerowaną i szczotkowaną.

Zalety odwodnień liniowych WINKIEL DESIGN:

  • Wykonanie z wysokiej jakości stali nierdzewnej,
  • Szeroki wybór rozmiarów, w tym nowe, bardzo wąskie odwodnienia liniowe SLIM,
  • Regulacja wysokości syfonu,
  • Niezawodna szczelność,
  • Nowoczesne, eleganckie wzornictwo,
  • Prosty i szybki montaż,
  • 5-letnia gwarancja.