Produkty

Pionowe dekoracje, które ocieplają wnętrze

Dodano 20.08.2013

Oferując grzejniki Kos V, Faro V , Tinos, Paros oraz Vertical, producent przekonuje, że grzejniki pionowe stanowią rozwiązanie pozwalające uzyskać idealny komfort cieplny także w pomieszczeniach, w których trudno znaleźć miejsce na tradycyjny grzejnik poziomy.

To, co wyróżnia je spośród innych grzejników, to stylistyka, która stanowi doskonałe dopełnienie eleganckich wnętrz i nadaje im dodatkowego smaku. Grzejniki te różnią się od siebie przede wszystkim wykończeniem przedniej płyty.

Grzejnik Kos V wyróżnia surowa forma, która eksponuje we wnętrzu jego elegancki charakter, dlatego szczególnie polecany jest do klasycznych wnętrz. Surową formę grzejnika łagodzą pięknie wykończona osłona górna typu grill oraz wyoblone osłony boczne.

Grzejnik Faro V wyróżnia przednia profilowana płyta, którą podkreślają linie biegnące pionowo. Model ten doskonale sprawdza się we wnętrzach, w których przestrzeń przeznaczona na urządzenie grzewcze jest niewielka. Ponadto wzór ten wspaniale podkreśla wnętrza, w których dominują pionowe linie dekoracyjne. Dodatkową zaletą grzejników Kos V i Faro V jest to, że posiadają wiele możliwości podłączenia: środkowe – od dołu lub od góry – oraz boczne – od dołu lub od góry.

Purmo Vertical to propozycja grzejników płytowych dla wszystkich właścicieli mieszkań i domów, dla których ważna jest wysoka jakość urządzeń grzewczych. Grzejnik ten wyróżniają nietypowe rozmiary oraz profilowana przednia płyta grzewcza. Może być podłączany od dołu (również środkowo), a w razie potrzeby także z góry.

Purmo Tinos i Paros to kwintesencja minimalizmu. Proste linie, nowoczesny design i najwyższa jakość stanowią o wartości nowych modeli dekoracyjnych grzejników marki Purmo. Płaskie panele przednie grzejników kryją najnowocześniejszą technologię grzewczą – są wydajne, zachowując jednocześnie oszczędną formę. W modelach Tinos i Paros płyta czołowa i osłony boczne są wytwarzane jako jeden element pozbawiony wszelkich łączeń i spawów. Nadaje to bryle grzejnika spójność i łagodzi przejścia pomiędzy liniami.

Powierzchnia zachowuje idealnie wyprofilowany kształt, niezależnie od kąta pod jakim obserwuje się grzejnik, dlatego z powodzeniem można zamontować go jako element dekoracyjny nawet w najbardziej widocznym punkcie mieszkania. 

Specyficzny jest także sposób montażu Tinosa i Parosa – bardzo blisko ściany. Dzięki temu przednie panele nowych grzejników dekoracyjnych Purmo po zamontowaniu są oddalone od powierzchni ściany zaledwie o 83 mm, stanowiąc zintegrowany z przestrzenią element dekoracyjny wnętrza.

Pionowe grzejniki dekoracyjne Purmo mogą być montowane w każdym pomieszczeniu. Ich ciekawy, a zarazem prosty wygląd sprawia, że dobrze komponują się z wystrojem salonu, kuchni, przedpokoju czy sypialni. Grzejniki są dostępne w ponad 200 kolorach palety RAL. Dodatkowo można wybierać spośród 12 ekskluzywnych wykończeń metalicznych.