Produkty

Podsumowanie roku 2019. Nowe produkty concept by Womix wprowadzone w roku 2019

Dodano 23.12.2019

Produkty marki concept dostarczane przez firmę Womix mają zastosowanie w systemach regulacji centralnego ogrzewania. Zarówno armatura, jak i zawory mieszające, systemy grup pompowych czy też poszczególne elementy wyposażenia kotłowni produkowane są w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz obserwacji zmieniających się trendów wiemy, jak ważna jest jakość i estetyka wykonania produktów. 

 

Podsumowanie roku 2019

Od początku roku 2019 postanowiliśmy postawić na rozwinięcie marki concept by Womix. Godziny przeprowadzonych szkoleń, wydanie nowego katalogu z produktami concept by Womix, wprowadzenie nowych produktów do oferty oraz uczestnictwo w targach i eventach organizowanych przez Konsorcjantów pozwoliło nam zaliczyć ten rok do udanych.

 

Jednym z większych wydarzeń w których uczestniczyliśmy były targi w Zakopanem organizowane przez firmę Heating Instgaz. Prezentowaliśmy na niej całość naszego portfolio, dając sobie również możliwość poznania wielu firm partnerskich chcących korzystać lub wykorzystujących już nasze produkty w kotłowniach. 

 

Drugim i największym wydarzeniem, do którego przygotowywaliśmy się już od długiego czasu była II Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum odbywająca się w Łodzi. Obecne na niej były wszystkie marki własne, firmy dostarczające produkty oraz Konsorcjanci z własnymi stoiskami. Była to najlepsza okazja do spotkania wszystkich współpracujących z grupą Instal-Konsorcjum firm w jednym miejscu, co przełożyło się na zwiększoną ilość zamówień podczas trwania Giełdy. Mamy nadzieję, że zdobyte tam kontakty zaowocują w przyszłym roku i pozwolą nam na stworzenie jeszcze silniejszej marki concept by Womix. 

 

Nowości wprowadzone do oferty concept by Womix

Miniony rok przyniósł wiele nowych rozwiązań i produktów poszerzających naszą ofertę. Były to:

• dwa nowe typy 3-drogowych zaworów mieszających GZM – pierwszy o średnicy przyłącza GW ½”, drugi z gwintami zewnętrznymi 1”,

• kompletny system regulacji kotłowni dla dwóch obiegów grzewczych CONCEPT MIX P,

• system grup pompowych DN 20 w izolacjach oraz gotowy system INSUL-BOX DN 20,

• typoszereg pomp Wilo Yonos Para dostępny w grupach pompowych DN 25 oraz DN32,

• zwrotnica ZH – 25 2F dla 2 źródeł ciepła,

• systemy zabudowy kotłowni do mocy 520 kW, w tym rozdzielacze kaskadowe i centralnego ogrzewania, sprzęgła hydrauliczne oraz grupy pompowe DN 25, DN32, DN 40 oraz DN 50.