Produkty

Podwójny zysk z Immergas – Promocja Strzał w 10!

Dodano 03.09.2018

Z dniem 4 lipca 2018 roku firma Immergas uruchomiła nową promocję dla instalatorów w ramach programu motywacyjnego CAIUS. Za zakup i montaż wybranych urządzeń uzyskuje się dodatkowe profity w postaci torby sportowej marki 4F oraz nawet do 4000 zł. premii pieniężnej. Warunkiem udziału w promocji jest założenie konta w programie CAIUS, zakup kotła w Akredytowanym Punkcie Sprzedaży i rejestracja pierwszego urządzenia do 30 września br. 

Promocją Strzał w 10! objęte są 3 modele kotłów marki Immergas: Victrix Tera, Victrix Exa i Victrix TT (z wyłączeniem Major TT). Aby uzyskać premię, wystarczy kupić produkt marki Immergas objęty programem w punkcie z ważną Akredytacją Immergas, zainstalować urządzenie i zarejestrować je na stronie www.caius.pl najpóźniej 30 dni od daty montażu. Jak uzyskać nawet 4000zł za zakup i rejestrację kotłów marki Immergas? Zasady promocji są proste. Premiowane są poprawne rejestracje wyżej wymienionych modeli kotłów w programie Caius według zasady 1/3/5/10:

• za rejestrację 1 kotła – instalator otrzymuje stałą premię w programie i dodatkowo sportową torbę marki 4F, 

po rejestracji 3 kotłów – instalator otrzymuje stałą premię w programie i dodatkowo 150 PLN bonusu,

po rejestracji 5 kotłów – instalator otrzymuje stałą premię w programie i dodatkowo 350 PLN bonusu,

po rejestracji 10 kotłów – stawki premii zarejestrowanych urządzeń są podwajane.

Każda kolejna rejestracja rozliczana jest już według standardowych stawek, co nie oznacza jednak końca promocji. Na najbardziej aktywnych instalatorów w programie Caius czeka nagroda w postaci wyjazdu zagranicznego w 2019 roku. Warto dodać, że wszystkie kotły objęte promocją Strzał w 10! dostępne są również w zestawach. Decydując się na wybór zestawu, można oszczędzić nawet 6% w porównaniu do zakupu pojedynczych elementów, a także zyskać dodatkową premię w programie Caius. Akcja trwa od 4 lipca do 30 listopada 2018 roku, ale pierwszy kocioł w promocji należy zarejestrować do 30 września 2018. Szczegóły dotyczące promocji dostępne są w punktach z ważną Akredytacją Immergas, których lista znajduje się na stronach www.caius.pl oraz www.immergas.pl. Regulamin promocji dostępny w siedzibie firmy Immergas Polska Sp. z o.o.