Produkty

Program narzędziowy QIK z technologią Bluetooth

Dodano 23.04.2019

Z przyjemnością informujemy, iż kontynuujemy w tym roku program narzędziowy QIK. Jego celem jest wyposażenie firm instalacyjnych korzystających z oferty systemu instalacyjnego QIK w profesjonalne, lekkie i komfortowe akumulatorowe prasy zaciskowe do dokonywania połączeń złączek zaprasowywanych QIK z rurą wielowarstwową QIK PE-RT II/AL/PE-RT II.  

Na uwagę zasługuje fakt, że w programie tym pojawił się nowy model zaciskarki ACO103, wyposażony w technologię Bluetooth, a także diodę doświetlającą oraz zabezpieczenie trzpienia głowicy przed uruchomieniem maszyny w przypadku źle zamocowanej szczęki.

Dzięki technologii Bluetooth i dostępnej już w języku polskim aplikacji NovoCheck, zyskujemy możliwość:

• przekazywania do urządzenia mobilnego danych o pracy narzędzia,

• sprawdzenia stanu narzędzia,

• analizy pracy zaciskarki,

• sporządzania raportu dla dokumentacji przeprowadzonej instalacji.

Tak, jak dotychczasowy model ACO102, nowa wersja jest produkowana przez renomowanego niemieckiego producenta, firmę Novopress, która funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 1969 roku.

W skład kompletu narzędzi objętego programem wchodzi: 

• ultralekka zaciskarka akumulatorowa ACO103, ważąca jedynie 1,7 kg wraz z akumulatorem,

• szczęki zaciskowe mini TH 16, TH 20 i TH 26, wykonane w nowoczesnej technologii laserowej, 

• ładowarka oraz dwa mocne akumulatory litowo-jonowe firmy Milwaukee, zapewniające niezawodną wydajność, 

• walizka transportowa z logotypem QIK. 

Przypominamy, że program narzędziowy polega na tym, że instalatorzy mogą dokonać zakupu w/w kompletu narzędzi o wartości 9000 zł netto w bardzo atrakcyjnej cenie. Warunkiem jej uzyskania jest dokonanie zakupu rury i złączek QIK w ciągu 12 miesięcy lub wszystkich towarów QIK w okresie 18 miesięcy, zgodnie z zasadami zamieszczonymi w regulaminie programu, dostępnym w hurtowniach Instal-Konsorcjum. 

Zestawy tych narzędzi są już dostępne w centrum logistycznym Instal-Konsorcjum, przez co realizacja zamówienia trwa maksymalnie do 2 dni roboczych. Ponieważ liczba promocyjnych zestawów narzędzi jest limitowana, decyduje kolejność zamówień. Zapraszamy do udziału.