Produkty

Promocje sezonowe na produkty concept by Womix

Dodano 20.10.2020

Na rozpędzający się sezon grzewczy przygotowaliśmy dwie promocje obejmujące produkty concept by Womix. Dotyczą one najbardziej popularnych zestawów grup pompowych czyli zestawów MIX-BOX oraz zestawów D.

Zestawy MIX-BOX – Powielaj gadżety, zamawiając parami

Podobnie jak w zeszłym roku zachęcamy Państwa do zamawiania naszych zestawów MIX-BOX w parach, powielając gadżety przy zamówieniach na 2 sztuki dowolnych zestawów. Do każdego z zamówionych zestawów dołączony jest polar z logiem w wybranym rozmiarze, idealny na nadchodzące jesienne chłody. Dodatkowo przy jednorazowym zamówieniu 2 sztuk zestawów oprócz polarów do każdego z zestawów dołączony zostanie wygodny bezrękawnik z logo.
 

Zestawy D – markowy softshell 4F do zestawów D1, D2 oraz D3

Wraz z rozpoczęciem września wprowadziliśmy promocję na zestawy grup pompowych DN25 i dołączamy do nich wysokiej jakości softshell 4F. Promocja obowiązuje na zestawy D1, D2 oraz D3 z pompami Wilo lub Grundfos. Promocja nie obowiązuje na zestawy D4 oraz na inne konfiguracje systemów grup pompowych DN25 z pompami.
 

Zestawy zaworów mieszających GZM z siłownikami GS10

Przypominamy o nieprzerwanie odnawianej promocji na zestawy zaworów mieszających GZM z siłownikami GS 10. Aktualnie do każdego z zestawów dołączany jest t-shirt, jednak już od 1 października każdy z zestawów zawierać będzie czapkę zimową wraz z rękawicami roboczymi. 
 

www.womix.pl
www.concept.ik.pl