Produkty

Rozszerzona oferta Sanplast

Dodano 02.12.2011

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma Sanplast wprowadza na rynek szereg nowych produktów, będących rozszerzeniem serii, które zyskały w ostatnich latach uznanie.

Seria TX zostanie rozszerzona o produkty o wysokości 190 cm. Od dnia 1 stycznia 2012r. w ofercie znajdą się drzwi prysznicowe typu D2/TX5 i kabiny narożne typu KND2/TX5, natomiast od 1 lutego 2012r. oferta zostanie dodatkowo wzbogacona o drzwi typu DJ/TX5 i kabiny typu KNDJ/TX5 i KN/TX4 oraz KN/TX5.

Udoskonalając istniejące serie, firma Sanplast stworzyła kabiny Prestige III oraz Avantgarde IV, stanowiące dopełnienie bieżącej oferty. Produkty serii Prestige III to nowa konstrukcja o wysokości 195cm w atrakcyjnej cenie, natomiast Avantgarde IV to propozycja o wysokości 200cm. W stosunku do swoich poprzedników, serie te zostały dodatkowo rozszerzone o kabiny narożne prostokątne w wymiarach od 70x80 cm do 100x120cm i drzwi od 70cm do 120cm. W obu seriach firma proponuje ścianki dodatkowe, zapewniające realizację niestandardowych rozwiązań.

Oferta brodzików wykonanych z odlewu mineralnego została uzupełniona o nowe propozycje wymiarów, które dopasowane są do nowych produktów serii Prestige III i Avantgarde IV. Firma wprowadziła również możliwość wyboru produktu z powierzchnią antypoślizgową Pro Safe System® jako opcję w brodzikach serii Space Line i Space Mineral.

Ostatnią nowością w ofercie Sanplast jest dodatkowa pozycja w gamie kabin prysznicowych kompletnych serii TX, o wysokości 165 cm, wzbogacona o wypełnienie ze szkła hartowanego z sitodrukiem W15.

Więcej informacji w ulotce poniżej.