Produkty

SAUNIER DUVAL - 1500 zł za zakup pompy ciepła - PROMOCJA

Dodano 25.06.2024

Instalatorze, już teraz rusza wyjątkowa oferta dla Twoich klientów! Zwrot aż 1500 zł na konto! Przekaż im tę informację i zaproś do skorzystania z oferty. Nie ma na co czekać – to idealny moment na zakup pompy ciepła. Dzięki tej promocji Twoi klienci mogą nie tylko zgarnąć zwrot kosztów, ale także zyskać nowoczesne urządzenie, które zwiększy komfort cieplny w ich budynkach. Sprawdź, co przygotowaliśmy i pomóż swoim klientom cieszyć się wygodą oraz oszczędnościami przez cały rok!

Dostawca: Vaillant Saunier Duval
Nazwa promocji: "Kup pompę ciepła Saunier Duval i odbierz 1500 zł"
Dla kogo: dla osób fizycznych
Czas trwania promocji: od 01.07 do 31.10.2024 r. lub do wyczerpania zapasów.

Zasady i sposób realizowania promocji:

Aby otrzymać zwrot 1500 zł na konto Klienta, należy kupić pompę ciepła marki Saunier Duval w okresie od 01.07 do 31.10.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Ważne, aby w tym okresie również uruchomić pompę ciepła.

Które urządzenia biorą udział w promocji?

Osoba kupująca musi w okresie promocji zarejestrować urządzenie.

Jak to zrobić?

Poprzez wypełnienie formularza i podanie prawidłowych danych: imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, numeru konta bankowego do dokonania zwrotu, numeru seryjnego pompy ciepła, zdjęcia lub skanu dowodu zakupu oraz zdjęcia albo skanu wypełnionej po uruchomieniu karty gwarancyjnej pompy ciepła.

Uwaga: Dowód zakupu oraz karta gwarancyjna potwierdzająca uruchomienie pompy ciepła powinny być wystawione w okresie obowiązywania promocji – między 01.07 a 31.10.2024 r.

Gdzie przyjdzie informacja o przyznanym zwrocie?

Organizator wyśle na podany przez Klienta adres e-mail informację o pozytywnej weryfikacji zgłoszenia oraz o dokonaniu cashbacku na wskazany  rachunek bankowy. Zwrot 1500 zł nastąpi nie później niż w ciągu 30 dni od zakończenia promocji.

Wszelkie informacje oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie Saunier Duval – www.promocja-saunierduval.pl. Tam również, po rozpoczęciu promocji, będzie możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Promocja to dodatkowy atut, który pomoże zachęcić Klienta do zakupu nowoczesnej i niezawodnej pompy ciepła marki Saunier Duval.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy do kontaktu z ogólnopolską siecią naszych hurtowni, które dostępne są pod adresem: https://ik.pl/hurtownie